Xiaomi kontynuuje swój postęp w indyjskim świecie finansowym, tym razem z platformą pożyczek cyfrowych Mi Credit.

Mi Credit to internetowy rynek, na którym Hindusi mogą skorzystać z natychmiastowych pożyczek do XNUMX miliona rupii. Chodzi o to, aby wnioski kredytowe były szybsze, prostsze i bezpieczniejsze bez potrzeby skomplikowanej papierkowej roboty, tworząc w pełni cyfrowe doświadczenie.

¿Jak to działa?

Jak uzyskać natychmiastową pożyczkę za pomocą aplikacji My Credit

(Zdjęcie: Xiaomi)

Nic dziwnego, że cały proces odbywa się w aplikacji Mi Credit. Mówi się, że nowym użytkownikom zajmuje mniej niż pięć minut, a powracającym jeszcze mniej.

Pożyczki są zatwierdzane na podstawie Twojej oceny kredytowej, która jest obliczana przez Experian, firmę zajmującą się oceną zdolności kredytowej. Obecni partnerzy kredytowi to NBFC i firmy fintech, takie jak Aditya Birla Finance Limited, Money View, EarlySalary, Zestmoney i CreditVidya. Te partnerstwa mają się rozwijać.

Jak uzyskać natychmiastową pożyczkę za pośrednictwem Mojego Kredytu

1575380227 867 XNUMX XNUMX Jak uzyskać natychmiastową pożyczkę za pomocą aplikacji Mój kredyt

(Zdjęcie: Xiaomi)

Po zainstalowaniu aplikacji zaloguj się do Mi Credit i utwórz konto. Dodaj swoje informacje kontaktowe, takie jak informacje kontaktowe i dokumenty KYC, takie jak dowód tożsamości i adres. Po weryfikacji dodaj swoje dane bankowe dla konta, na które chcesz otrzymać pieniądze. W zależności od Twojej zdolności kredytowej, kwalifikujesz się do pożyczki w wysokości do 1,000,000 XNUMX XNUMX Rs, która zostanie wypłacona natychmiast.

Xiaomi zapewnia również, że wrażliwe dane nie są udostępniane stronom trzecim. Wszystkie informacje potrzebne Mi Credit są przechowywane w infrastrukturze AWS Cloud w zaszyfrowanym formacie i zawsze będą przechowywane lokalnie.

W zeszłym miesiącu przeprowadzono operację pilotażową, podczas której ponad 20% użytkowników otrzymało najwyższą możliwą pożyczkę. Objętych zostało 10 stanów i ponad 1,500 kodów PIN, a Xiaomi spodziewa się, że do końca bieżącego roku podatkowego uzyska 100% pokrycia.

Udostępnij to