Jest mało prawdopodobne, aby w ciągu ostatnich dwóch lat łączność była głównym problemem większości liderów biznesowych. Po wywołanym pandemią przejściu na pracę zdalną, w ramach której pracownicy przenieśli się z centrali do biur domowych, pracownicy byli podłączeni do superszybkich domowych sieci Wi-Fi®, tych samych, których używają do oglądania serwisu Netflix, grania w gry online oraz łączenia się ze znajomymi i rodzina.

Jednak teraz, gdy świat zaczyna wracać do normalności, wiele organizacji zdaje sobie sprawę ze znaczenia stałej łączności, zwłaszcza gdy pracownicy wznawiają codzienne dojazdy do pracy i ponownie wkraczają w świat wydarzeń firmowych. Podróże służbowe również zaczynają się rozwijać, co oznacza, że ​​pracownicy często polegają na hotelowym Wi-Fi i kiepskich opcjach łączności w centrach konferencyjnych.

Podczas gdy większość Twoich pracowników będzie miała smartfon z łącznością 4G lub 5G, co pozwoli im nadrobić zaległości w e-mailach i wykonywać lekkie zadania związane z pracą, często to nie wystarcza. W przypadku zadań wymagających pełnej mocy komputera laptop wyposażony w technologię 4G może być odpowiedzią, której szuka Twoja firma. To nie tylko sprawia, że ​​wykonywanie zadań biznesowych w podróży jest mniej stresujące dla pracowników w podróży, ale jest również znacznie bezpieczniejsze niż łączenie się z publicznymi sieciami Wi-Fi, a często także znacznie szybsze.

Jest to również świetna opcja dla pracowników, którzy nie podróżują. Ponieważ firmy przyjmują nowy hybrydowy sposób pracy, w którym pracownicy mogą dzielić swój czas między dom, biuro i nie tylko, laptop 4G umożliwia Twoim pracownikom pracę w dowolnym miejscu. parku lub w lokalnej kawiarni.

Uchronisz również swoich pracowników przed koniecznością polegania na często zawodnych hotspotach Wi-Fi, które mogą również szybko wyczerpywać baterie smartfonów i nieświadomie zużywać pakiety danych, co może okazać się kosztowne dla Twojej firmy.

Niestety, podczas gdy prawie każdy dostępny obecnie laptop ma wbudowaną kartę Wi-Fi, niewiele laptopów oferuje wbudowaną kartę 4G. Jednak procesory AMD Ryzen™ 6000 PRO sprawiają, że zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom jest łatwiejsze niż kiedykolwiek

są podłączone gdziekolwiek się znajdują, a chipy są teraz dostępne w wielu laptopach z wbudowanym modemem 4G.

Na przykład Lenovo ThinkPad T14 to biznesowy laptop z procesorem Ryzen™ 6000 PRO, który nie tylko obsługuje najnowszy standard Wi-Fi 6E, ale jest również wyposażony w opcjonalną obsługę 4G LTE i Wi-Fi. użytkowników biznesowych, którzy są w ciągłym ruchu i potrzebują stałego dostępu do niezawodnego łącza. HP EliteBook 805 to kolejny laptop z procesorem AMD Ryzen™ 6000 PRO, który spełnia wszystkie wymagania, jeśli chodzi o łączność biznesową; oferuje gigabitową klasę 4G LTE zasilaną przez anteny 4×4, co oznacza, że ​​Twoi pracownicy mogą dojeżdżać do pracy praktycznie w dowolnym miejscu na świecie.

Ponadto dzięki laptopowi z procesorem AMD Ryzen™ 6000 PRO i łącznością 4G możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy mają wszystkie narzędzia i moc potrzebne do wykonania pracy. Oparte na architekturze AMD „Zen 3+”, mobilne procesory Ryzen™ z serii 6000 mogą zapewnić do 1,3 razy wyższą wydajność niż poprzednia generacja i mogą zapewnić do 26 godzin pracy na baterii w laptopie biznesowym klasy premium, dzięki czemu Twoi pracownicy nie musi być podłączony do gniazdka elektrycznego.

Procesory oferują też dużo więcej niż obsługę sieci 4G LTE w dziale łączności. Procesory AMD Ryzen™ 6000 PRO zapewniają wielogigabitowe prędkości następnej generacji dzięki obsłudze Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.0 oraz transferowi danych 40 GB na sekundę przez USB 4.0.

Pomimo tych poświadczeń w zakresie łączności, procesory AMD Ryzen™ 6000 PRO można znaleźć w jednych z najlżejszych, najcieńszych i najbardziej przenośnych laptopów biznesowych, idealnych dla pracowników w podróży służbowej.

Udostępnij to