Chromebooki to świetne małe laptopy, które nie rujnują budżetu ani nie ważą tony, i właśnie dlatego je kochamy. Dzięki nadchodzącym ofertom na Chromebooki z okazji Czarnego Piątku, teraz jest najlepszy moment, aby złapać swój nowy produktywny komputer.

Dlaczego te prezenty są tak dobre dla Ciebie i innych? Chromebooki mogą być idealnymi laptopami do pracy i zabawy, o ile trzymasz w ryzach swoje oczekiwania, a szeroka gama Chromebooków oznacza, że ​​każdy znajdzie coś dla siebie. Chromebooki są również wyposażone w specjalne korzyści, takie jak trzy miesiące Canva Pro, YouTube Premium, Nvidia GeForce Now i 100 GB miejsca w chmurze, co jest dość imponującym pakietem.

Istnieje tak wiele typów Chromebooków, że może się to wydawać nieco przytłaczające, ale jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru dla Twoich potrzeb. Od samodzielnych Chromebooków po konwertowalne i odłączane urządzenia 2 w 1 — masz ogromny wybór.

Odłączane Chromebooki są świetne dla dzieci, które mogą używać ich jak tradycyjnych laptopów w ciągu dnia szkolnego, a w nocy i w weekendy mogą szybko wyjąć klawiaturę i zamienić ją w tablet. Tymczasem konwertowalne Chromebooki mogą być świetne dla uczniów, którzy muszą szybko przejść od pisania prac semestralnych do wirtualnego uczęszczania na zajęcia. Jest tak wiele zastosowań, że możesz wypuścić odpowiedniego Chromebooka, gdy już go masz.

Czarny piątek to świetny czas na zakup Chromebooka ze wszystkimi promocjami i obniżkami cen. Wyzwaniem z tym jest jednak fakt, że jest tak wiele ofert na tak wiele produktów, że może to być nieco przytłaczające. Ale my pomożemy Ci znaleźć Chromebooka najlepiej odpowiadającego Twoim potrzebom.

Więc bez zbędnych ceregieli, zacznijmy szukać.

Czego szukać…

Podczas odkrywania różnych typów Chromebooków w poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie kluczem jest wiedzieć dokładnie, co zamierzasz zrobić z Chromebookiem. Chociaż duży wybór modeli jest świetny, oznacza to, że jeśli nie będziesz ostrożny, istnieje większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz urządzenie, które nie będzie dla Ciebie odpowiednie.

Ważne jest, aby szczerze określić, czego potrzebujesz i chcesz od swojego urządzenia — nie chcesz płacić więcej za odłączanego Chromebooka 2 w 1, gdy wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie do pisania wypracowań i czytania e-maili.

Bardzo ważne jest również wczesne ustalenie budżetu i sprawdzenie, jakiego rodzaju Chromebooka możesz uzyskać w swoim budżecie. Chromebooki są nie tylko w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów, ale także w różnych przedziałach cenowych, więc znajdę laptopa, który jej odpowiada .

…na Chromebooku do pracy lub szkoły

jeśli jesteś biznesmenem

Nie ma zbyt wielu różnic między Chromebookiem do szkoły a Chromebookiem do pracy. Tak czy inaczej, będziesz szukać czegoś przenośnego, lekkiego i niezawodnego.

Użytkownicy z obu kategorii prawdopodobnie będą korzystać ze swoich Chromebooków każdego dnia, a w zależności od pracy lub kursu będziesz potrzebować maszyny, która poradzi sobie z wieloma wymagającym oprogramowaniem. Jednak zanim przejdziesz dalej, pamiętaj, że jeśli używasz superspecyficznego oprogramowania, musisz sprawdzić, czy działa w systemie ChromeOS.

Jeśli jesteś użytkownikiem biznesowym, który chce zanurzyć się w świecie Chromebooków, szukasz wielu funkcji często spotykanych w laptopie studenckim: dobrej żywotności baterii, trwałości i nie tylko. Jednak możesz mieć większy budżet do wydania i prawdopodobnie możesz popisywać się na wysokiej klasy laptopach. Przyjrzyj się bliżej specyfikacji kamery internetowej Chromebooka, aby dobrze prezentować się na spotkaniach. Ponadto przy większym budżecie można zainwestować w ładnego i bardzo stylowego laptopa, takiego jak HP Elite Dragonfly.

Jeśli jesteś studentem i szukasz urządzenia, które zapewni Ci dobrą równowagę między pracą a życiem prywatnym:

Chromebook 2 w 1 to prawdopodobnie najlepszy wybór. Możesz cieszyć się wszystkimi zaletami małego laptopa i odłączyć klawiaturę lub złożyć urządzenie i mieć tablet do robienia notatek lub przeglądania wykładów.

Chromebooki to świetne pierwsze laptopy dla dzieci, ponieważ są bardzo trwałe i dość łatwe w nawigacji, jeśli szukasz tylko kilku aplikacji. Ponadto większość oferuje kompleksową kontrolę rodzicielską, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje maluchy nie zwariują z powodu spędzania czasu przed ekranem lub samodzielnego przeglądania sieci. Jeśli kupujesz Chromebooka dla swojego dziecka, potrzebujesz urządzenia, które jest wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać upadki i zalanie, a także mieć baterię wystarczającą na cały dzień w szkole i nie tylko.

Mamy obszerną listę najlepszych Chromebooków dla dzieci, z wieloma świetnymi wyborami. Jedną z naszych ulubionych rekomendacji na tej liście jest Chromebook Lenovo IdeaPad Duet, który jest niezwykle lekkim urządzeniem 2 w 1, które zapewnia Twoim dzieciom to, co najlepsze z obu światów, za dużo mniej. IdeaPad ma 21-godzinną żywotność baterii, co z pewnością pomoże Twoim dzieciom w szkole i poza nią, dzięki czemu mogą bezproblemowo przełączać się między w pełni funkcjonalnym laptopem do odrabiania zadań domowych a trybem pokładowym.tablet, gdy skończą.

Niezależnie od tego, czy jest to odłączany komputer 2 w 1, taki jak IdeaPad powyżej, czy kabriolet, który umożliwia obracanie ekranu, jak w HP Chromebooku x360 12B, ekran dotykowy z pewnością jest Twoim przyjacielem. Świetnie nadaje się do nauki dotykowej i pozwala dzieciom na interakcję z ich programami edukacyjnymi lub grami, w które grają w trybie tabletu, a także daje im coś, na co mogą się przełączyć, jeśli są młodsze i po prostu piszą na tablecie. .

Chromebooki tak naprawdę nie są urządzeniami do gier, przynajmniej na razie. Będziesz mógł grać we wszystkie gry, które normalnie znajdziesz w sklepie Google Play, ale będziesz także mógł korzystać z usług gier w chmurze, takich jak GeForce Now i Amazon Luna, jeśli twoje połączenie internetowe jest wystarczająco mocne.

(Zdjęcie: przyszłość)

Bez względu na to, komu kupisz Chromebooka na ten Czarny piątek, będziesz chciał uniknąć tych pułapek.

Przede wszystkim, jeśli szukasz laptopa do pracy, nie zadowalaj się mniej niż 8 GB pamięci RAM, zwłaszcza jeśli planujesz na co dzień wygłaszać prezentacje lub korzystać z oprogramowania do analizy statystycznej. Twój Chromebook będzie Twoim podstawowym urządzeniem i powinien być w stanie obsłużyć Twoje obciążenie pracą i nie tylko, a wszystko, co ma mniej niż 8 GB, nie będzie działać dobrze. 8 GB pamięci RAM może wydawać się przesadą dla Chromebooków, ponieważ Chrome OS może działać na komputerach z zaledwie 1 GB. Jeśli jednak kupujesz go, aby nad nim pracować, warto zainwestować w Chromebooka z więcej niż 1 GB pamięci RAM. RAM, dzięki czemu nie denerwujesz się słabą wydajnością.

Po drugie, kuszące jest po prostu chwycić najdroższego Chromebooka, jaki widzisz, i pomyśleć, że dostajesz to, za co płacisz. Nie zrozumcie mnie źle, Chromebooki to jeden z najtańszych wariantów laptopów, ale to nie znaczy, że nie mogą wejść na drogie terytorium. Chromebook HP Elite Dragonfly to świetny sprzęt, ale bardzo drogi i nie musisz wydawać 1,149 GBP (około 999 GBP / 1,699 USD), jeśli zamierzasz tylko zanotować kilka notatek podczas oglądania ulubionego pokazać. .

Po trzecie, nie wchodź na Czarny Piątek nieprzygotowany. W tej chwili dostępnych jest wiele ofert na Chromebooki, a teraz może być najlepszy czas, aby je zdobyć, ale poszukaj informacji! Jak powiedzieliśmy wcześniej, nie wszystkie programy są zgodne z ChromeOS, więc przed zakupem upewnij się, że wiesz, że możesz korzystać z potrzebnego oprogramowania w nowym systemie operacyjnym. Albo pomyśl, jak bardzo potrzebujesz Chromebooka, jeśli chcesz grać w gry na PC. Ponieważ nie ma na nich wielu gier.

Niektóre Chromebooki, takie jak HP Chromebook X2 11, to w zasadzie tablety z klawiaturą. Mogą być dobre dla młodszych dzieci, ale z pewnością nie będą dobrze działać w college'u lub w profesjonalnej konfiguracji, zwłaszcza jeśli podłączasz urządzenia peryferyjne.

Jeśli szukasz miejsca, od którego możesz zacząć, mamy pełną listę najlepszych Chromebooków, które można kupić za pieniądze, a jeśli jesteś gotowy na kolejny krok, masz teraz wiele ofert na Chromebooki w Czarny piątek, które mogą zaoszczędzić ty lub im złotówki.

Najlepsze dzisiejsze oferty na Chromebooki

Najlepsze dzisiejsze oferty na Chromebooki

Udostępnij to