Discord to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych i VoIP z ponad 250 milionami użytkowników. Jest to platforma czatu grupowego przeznaczona dla graczy, ale teraz stała się platformą ogólnego przeznaczenia dla każdego rodzaju społeczności.

Podczas samo oprogramowanie jest darmoweróżne opcje płatnej subskrypcji i dostosowywania, i mogę połącz swoją kartę kredytową lub konto PayPal z Discord. Dlatego warto regularnie zmieniać hasło do Discord aby nieupoważnieni użytkownicy nigdy nie mogli uzyskać dostępu do Twojego konta w celu dokonywania niezamówionych zakupów.

Wiele funkcji i ustawień Discorda może być przytłaczających dla nowych użytkowników, więc w tym przewodniku omówiliśmy dokładne kroki, aby zmienić hasło. Jeśli całkowicie zapomniałeś hasła, szczegółowo opisaliśmy również kroki, aby je zresetować i ponownie uzyskać dostęp do konta Discord.

Jak zmienić hasło Discord

Kroki zmiany hasła w aplikacji Windows Discord i w interfejsie witryny discord.com są takie same. Proces jest prawie taki sam na urządzeniach mobilnych, ale interfejs jest nieco inny.

  • Na Discordzie, kliknij koło zębate obok swojej nazwy użytkownika i awatara, aby otworzyć okno dialogowe ustawień.
  • Kliknij niebieski przycisk „Edytuj”, aby rozpocząć konfigurowanie danych konta użytkownika.
  • Zobaczysz długą listę kategorii. Będzie już domyślnie „Moje konto”, więc po prostu kliknij niebieski przycisk „Edytuj”.
  • Wybierz „Zmień hasło”, aby wyświetlić kolejne pole wprowadzania hasła.
  • Tutaj zobaczysz swoją aktualną nazwę użytkownika i adres e-mail Discord. Kliknij „Zmień hasło”.
  • Wprowadź swoje aktualne hasło i wybierz nowe. Gdy jesteś zadowolony ze swojego wyboru, kliknij „Zapisz”. Twoje hasło zostało zaktualizowane na Discord, więc musisz zalogować się ponownie na wszystkich innych urządzeniach, jeśli Discord jest otwarty.

Jak zresetować hasło Discord

Jeśli zapomniałeś hasła do Discorda, możesz otrzymać przypomnienie na stronie logowania. Wpisz swój adres e-mail jak zwykle, ale zamiast wpisywać hasło, kliknij Nie pamiętasz hasła?

Discord wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z linkiem do zresetowania hasła. Po kliknięciu łącza zostaniesz przeniesiony na stronę Discord z pojedynczym polem wprowadzania formularza, w którym możesz wpisać wybrane nowe hasło.

Wprowadź nowe hasło i kliknij „Zmień hasło”. Zostaniesz przekierowany do internetowej wersji Discord, a Twoje hasło zostanie zaktualizowane. Możesz teraz użyć nowego hasła, aby zalogować się do aplikacji mobilnych i stacjonarnych Discord.

Jeśli nadal masz problemy ze zmianą hasła, zalecamy odwiedzenie ta strona o Discordzie.

Udostępnij to