Samsung Galaxy S22, Samsung Galaxy S22 Plus i Samsung Galaxy S22 Ultra mogą należeć do najlepszych flagowców 2022 roku, ale oprócz wyboru, który z tych telefonów premium chcesz, musisz również wybrać żądany kolor. Chcę mieć telefon.

Dostępnych jest wiele opcji, z Samsung Galaxy S22 i S22 Plus w ośmiu odcieniach, podczas gdy Samsung Galaxy S22 Ultra jest dostępny w nieco innym zestawie siedmiu kolorów.

Poniżej szczegółowo opisaliśmy każdą opcję ze zdjęciami i opisami różnych odcieni, dzięki czemu możesz podjąć świadomą decyzję.

Kolory Samsung Galaxy S22/S22 Plus

Samsung Galaxy S22 i Samsung Galaxy S22 Plus są dostępne w tej samej gamie ośmiu kolorów, co jest zmianą w stosunku do gamy Samsung Galaxy S21, gdzie kolory dostępne dla każdego z tych telefonów były inne.

duch biały

(Zdjęcie: Samsung)

Zarówno Samsung Galaxy S22, jak i Galaxy S22 Plus mają biały odcień, zwany Phantom White.

Możesz zobaczyć, jak to wygląda na powyższym obrazku. Zwróć uwagę, że blok kamery jest tutaj srebrny, więc jest trochę kontrastu. Poza tym jest to jedno z mniej krzykliwych wykończeń, w jakie można dostać Galaxy S22, ale oferuje klasyczny i elegancki wygląd.

czarny duch

Samsung Galaxy S22 w kolorze czarnym z przodu i z tyłu

(Zdjęcie: Samsung)

Możesz również dostać te dwa telefony w kolorze Phantom Black, który nie jest niespodzianką, samochód z białym, to jeden z najpopularniejszych i najmodniejszych couleurs smartfonów, donc cette teinte est sure de bien sell.

To powiedziawszy, to najprostsza opcja ze wszystkich, ponieważ blok aparatu jest również czarny, a obiektywy również ciemne. Mimo to, jeśli chcesz mieć solidną czarną płytę, Samsung cię obejmuje.

Różowe złoto

Samsung Galaxy S22 Plus w kolorze różowego złota, przód i tył

(Zdjęcie: Samsung)

Teraz przechodzimy do czegoś nieco bardziej kolorowego, choć wciąż konwencjonalnego. Ta opcja z różowego złota to dość delikatne i eleganckie wykończenie, które z pewnością znajdzie publiczność.

Chociaż jest bardziej kolorowy niż czarne lub białe opcje, jest to stonowany odcień, dzięki czemu nadal wygląda stylowo.

Zielony

Samsung Galaxy S22 w kolorze zielonym z przodu i z tyłu

(Zdjęcie: Samsung)

Możesz również uzyskać te telefony w kolorze zielonym i jest to dość ciemna matowa zieleń i jeden z bardziej niezwykłych odcieni, w których możesz kupić te telefony. To także jeden z niewielu odcieni, w których nie ma czegoś podobnego w ofercie Samsung Galaxy S21.

Będąc ciemnym odcieniem, wygląda elegancko, ale będzie wyróżniać się bardziej niż poprzednie opcje, ponieważ jest mniej popularnym kolorem smartfona. Jesteśmy wielkimi fanami, ale prawdopodobnie jest więcej dywizji niż czarno-białych.

Grafit

Samsung Galaxy S22 w graficie, pod różnymi kątami

(Zdjęcie: Samsung)

Chociaż cztery powyższe kolory są powszechnie dostępne, grafit i pozostałe opcje poniżej są dostępne wyłącznie na stronie internetowej Samsung.

Ten odcień nie kosztuje dodatkowo, ale wygląda drastycznie inaczej, z ciekawym metalicznym wykończeniem z tyłu, podczas gdy blok aparatu i ramka są raczej czarne.

Te dwa odcienie są bardzo różne, dobrze kontrastują, a różnokolorowa ramka jest szczególnie zauważalna, ponieważ nie występuje w żadnym standardowym modelu.

Crema

Samsung Galaxy S22 w kremie, pod różnymi kątami

(Zdjęcie: Samsung)

Krem to kolejny odcień dostępny wyłącznie na Samsung.com i jest to bladożółty kolor, który naszym zdaniem może być najbardziej niezwykły ze wszystkich opcji dla jednego z tych trzech telefonów. Jest skontrastowany ze srebrnym blokiem aparatu i ramką.

Niebieskie niebo

Samsung Galaxy S22 w błękitnym kolorze nieba, pod różnymi kątami

(Zdjęcie: Samsung)

Następnie mamy Sky Blue, który, podobnie jak wszystkie te ekskluzywne produkty Samsunga, ma kontrastujący blok aparatu i ramkę, ponownie w kolorze srebrnym.

Sam błękit jest dość jasny i blady. Nie jest to więc nic zbyt żywego ani krzykliwego, ale nadal prawdopodobnie będzie wyróżniać się na tle większości dzwonków smartfonów.

Fioletowy

Samsung Galaxy S22 w kolorze fioletowym, pod różnymi kątami

(Zdjęcie: Samsung)

Wreszcie w przypadku Samsung Galaxy S22 i Galaxy S22 Plus mamy kolor, który Samsung nazywa fioletem, ale jest to bardzo jasny fiolet, graniczący z różem.

Ten ma różowo-złotą ramkę i blok aparatu, dokładnie w tym samym kolorze, co ramka i blok aparatu w modelu Pink Gold.

Samsung Galaxy S22 Ultra Kolory

Samsung Galaxy S22 Ultra jest dostępny w czterech kolorach, takich samych jak reszta gamy, plus podobny odcień, ale z niespodzianką, oraz dwa zupełnie inne.

czarny duch

Samsung Galaxy S22 Ultra w kolorze czarnym, z przodu i z tyłu

(Zdjęcie: Samsung)

Podobnie jak reszta linii, Samsung Galaxy S22 Ultra jest dostępny w odcieniu Phantom Black i jest to najłatwiejsza ze wszystkich opcji, w jakie można uzyskać ten telefon, ale jest to również bezpieczny wybór, którego nikt nie zaryzykuje nienawiści.

Zwróć uwagę, że rysik S Pen pasuje do telefonu tutaj, więc też jest czarny.

duch biały

Samsung Galaxy S22 Ultra w kolorze białym, z przodu i z tyłu

(Zdjęcie: Samsung)

Biel to kolejny bardzo popularny odcień w smartfonach, bardzo często występuje również w gamie Samsung Galaxy S22, ponieważ wszystkie trzy modele są dostępne w tym kolorze.

Jeśli chodzi o czerń, jest to dość proste. W rzeczywistości jest jeszcze prostsze w swoim wcieleniu S22 Ultra, ponieważ nie ma srebrnego bloku kamery zapewniającego kontrast. Jest to prawie dokładnie to, czego można się spodziewać i na pewno dobrze się sprzedaje.

Zdecyduj się na to, a otrzymasz również rysik S Pen z białą osłoną, chociaż jego korpus jest czarny.

Zielony

Samsung Galaxy S22 Ultra w kolorze zielonym, z przodu i z tyłu

(Zdjęcie: Samsung)

Oto odcień, który jest nieco bardziej nietypowy, ale gdzie można uzyskać całą gamę Samsung Galaxy S22. Ta dyskretna ciemnozielona wygląda elegancko, ale wyraźnie, wyróżniając się bez zwracania na siebie zbytniej uwagi.

Jest również wyposażony w zieloną końcówkę S Pen, która ponownie ma czarną obudowę.

Burgundia

Samsung Galaxy S22 Ultra w kolorze bordowym, z przodu i z tyłu

(Zdjęcie: Samsung)

Spośród czterech powszechnie dostępnych odcieni Samsunga Galaxy S22 Ultra, Burgundy jest jedynym, w którym nie można zmieścić pozostałych dwóch telefonów.

Może być trochę bledszy i bliższy brązowi niż można by się spodziewać po odcieniu burgunda, ale zdecydowanie jest czerwony i ciemny. Jest również wyposażony w czerwoną nasadkę S Pen.

Grafit

Samsung Galaxy S22 Ultra w graficie, pod różnymi kątami

(Zdjęcie: Samsung)

Kupując Samsunga Galaxy S22 Ultra w sklepie internetowym Samsunga, oprócz powyższego masz kilka opcji kolorystycznych, w tym grafit.

To w zasadzie dokładnie to samo, co model Graphite w S22 i Galaxy S22 Plus, chociaż tutaj ramka ma kontrastowy czarny odcień, nie ma bloku aparatu, co oznacza więcej grafitu i mniej czerni.

S Pen też ma tutaj grafitowy odcień, z czarną główką. Kontrastuje to z powszechnie dostępnymi kolorami, które mają czarny S Pen z głowicą dopasowaną do odcienia telefonu.

Niebieskie niebo

Samsung Galaxy S22 Ultra w błękitnym kolorze nieba, pod różnymi kątami

(Zdjęcie: Samsung)

Oto inny odcień, który można uzyskać tylko na Samsung.com, i inny, który znajdziesz również dla innych modeli Galaxy S22, ale jest trochę inny w Samsung Galaxy S22 Ultra.

Sam Sky Blue jest taki sam, ale tutaj ramka jest czarna, podczas gdy w innych modelach ramka i blok aparatu są srebrne. Dostajesz również niebieski rysik S Pen (z czarną końcówką pasującą do ramki).

Czerwony

Samsung Galaxy S22 Ultra w kolorze czerwonym, pod różnymi kątami

(Zdjęcie: Samsung)

Wreszcie, możesz dostać Samsung Galaxy S22 Ultra w kolorze czerwonym, jeśli zamówisz go bezpośrednio od Samsunga. Ten odcień występuje wyłącznie w modelu Ultra i bardzo różni się od modelu Burgundy tym, że jest znacznie jaśniejszy.

Jest to prawdopodobnie najbardziej błyskotliwy wygląd, jaki można uzyskać dla tego telefonu, a rysik jest również czerwony, z, jak się domyślacie, czarnym topem pasującym do czarnej ramki.

Udostępnij to