To oficjalne: sezon 4 chłopców rozpoczął się po tym, jak Amazon Studios wznowiło swoją przebojową serię superbohaterów na czwarty sezon.

Ogłoszony w komunikacie prasowym 10 czerwca Amazon potwierdził, że program Prime Video z oceną R powróci w kolejnym odcinku. Ogłoszenie pojawia się tydzień po rozpoczęciu 3 sezonu The Boys na platformie streamingowej Amazon; serial odnotował 17% wzrost globalnej oglądalności od sezonu 2 do sezonu 3. Odkąd seria Prime Video zadebiutowała w 2019 roku, odnotowała również ogromny 234% wzrost liczby osób oglądających serial, co jest adaptacja na żywo ukochanej serii powieści graficznych autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona.

„W imieniu obsady i ekipy jesteśmy bardzo wdzięczni Sony, Amazonowi, a zwłaszcza wszystkim fanom, za przyjęcie programu i umożliwienie nam robienia więcej” – powiedział Eric Kripke, producent wykonawczy The Boys. „Cieszymy się, że możemy kontynuować walkę Butchera i chłopców z Homelanderem i Siódemką, a także komentować szalony świat, w którym żyjemy. Po raz pierwszy w historii eksplozja narządów płciowych przyniosła większy sukces. «

„The Boys nadal przesuwa granice opowiadania historii, nieustannie bawiąc i wplatając się w satyrę społeczną, która wydaje się zbyt realna” – dodał Vernon Sanders, dyrektor globalnej telewizji Amazon. „Ten stylizowany świat serialu ma niesamowity globalny zasięg, a publiczność w weekend otwarcia jest tego dowodem i nie możemy się doczekać, aby udostępnić naszym klientom więcej The Boys”.

(*4*)Znaleziono to na naszych magnetowidach…Solid Gold, ze specjalnym gościem #SoldierBoy. Znajdź więcej świetnych rzeczy takich jak ten na Prime Video X-ray. pic.twitter.com/RrTRxUi4xG10 czerwca 2022

Zobacz więcej

Odnowienie The Boys ma miejsce tego samego dnia, w którym czwarty odcinek satyrycznego serialu o superbohaterach trafił do serwisu Amazon. Pierwsze trzy odcinki zadebiutowały w dniu premiery (3 czerwca), a kolejne wpisy będą publikowane co tydzień, aż do finału wybuchowego sezonu 8 lipca.

Dzięki zielonemu światłu od Amazon dla czwartego sezonu serialu, kinowy wszechświat chłopców nadal rozszerza się za granicę. Adaptacja Amazona zrodziła już serial spin-off: The Boys Presents: Diabolical, animowany serial antologiczny zawierający zarówno kanoniczne, jak i niekanoniczne historie. Inny, jeszcze bez tytułu, spin-off show, który jest pozycjonowany jako parodia w stylu college'u, Hunger Games, jest obecnie w produkcji w Amazon Studios.

Potwierdzenie czwartego sezonu The Boys wydawało się tylko kwestią czasu. Ultragwałtowny, ale zabawny program był pierwszą serią Prime Video, która znalazła się na liście Best Shows of 4 firmy Nielsen, ugruntowując swoją pozycję jako jeden z największych hitów Amazona. Tymczasem gwiazdor Karl Urban już zasugerował, że zbliża się czwarty sezon, mówiąc Variety (otwiera się w nowej zakładce), że będzie kręcić nowy sezon „do końca roku”. Mimo wszystko dobrze jest wiedzieć, że 2018 sezon The Boys będzie z nami w pewnym momencie.

Aby uzyskać więcej treści opartych na The Boys, przeczytaj naszą pozbawioną spoilerów recenzję sezonu 3. Możesz również zapoznać się z naszą dogłębną dyskusją z Kripke i główną obsadą serialu na temat tego, jak trzeci sezon serialu jest trudniejszy niż jego poprzednicy.

Rozwój…

Jako reporter rozrywki TechRadar, Tom przedstawia najnowsze wiadomości dotyczące filmów, programów telewizyjnych i usług przesyłania strumieniowego, które musisz znać. Znajdziesz go regularnie piszącego o Marvel Cinematic Universe, Gwiezdnych Wojnach, Netflix, Prime Video, Disney Plus i wielu innych interesujących tematach.

Jako dziennikarz akredytowany przez NCTJ, Tom pisze również recenzje, artykuły analityczne, artykuły i wywiady na temat największych franczyz, aktorów, reżyserów i innych liderów branży. Możesz także zobaczyć ich cytaty pojawiające się w dziwnym oficjalnym filmie Marvel Studios, takim jak ten spot telewizyjny Moon Knight (otwiera się w nowej karcie).

Poza pracą Toma można spotkać oglądając najnowsze gry wideo, pogrążając się w swojej ulubionej rozrywce sportowej, piłce nożnej, czytając wiele nieprzeczytanych książek na swojej półce z książkami, dbając o kondycję na siłowni i głaszcząc każdego napotkanego psa.

Masz sensację, ciekawą historię lub intrygujące spojrzenie na najnowsze wiadomości rozrywkowe? Zapraszam do wysłania mu wiadomości.

Udostępnij to