Chcesz telewizor 75 cali? Samsung ma najlepsze oferty telewizyjne na Czarny Piątek

Chcesz telewizor 75 cali? Samsung ma najlepsze oferty telewizyjne na Czarny Piątek

Jeśli szukasz oferty na 75-calowy telewizor na Czarny piątek, Samsung oferuje Ci 550 dolarów zniżki na telewizor Samsung 4K w Amazon.

7110-calowy Samsung AU75 kosztuje obecnie zaledwie 749 euro po ogromnym spadku ceny, co plasuje go w zasięgu budżetów średniej półki. Ten wyświetlacz ma rozdzielczość 4K, HDR, HDR10+, kompatybilność z Alexą i panel 60 Hz, a nigdy nie było lepszego czasu na jego zakup.

Jednak nie jest to jedyna oferta, na którą warto się zdecydować. Jako największy na świecie producent telewizorów, firma Samsung co roku wypuszcza na rynek szeroką gamę telewizorów dostosowanych do różnych budżetów i wymagań technicznych. I choć przyglądamy się tegorocznym ofertom telewizyjnym z okazji Czarnego Piątku, Samsung oferuje duże oszczędności na nowych telewizorach, nawet o ogromnym rozmiarze 75 cali. Niektórzy dodają nawet panele QLED i podświetlenie Mini LED, aby zapewnić naprawdę najwyższej jakości wrażenia.

Mamy mnóstwo ofert na 75-calowy telewizor z okazji Czarnego Piątku od sprzedawców w Wielkiej Brytanii, więc spójrz poniżej, aby zobaczyć, co jest dostępne, lub przewiń w dół, aby zobaczyć oferty w innych regionach, jeśli chcesz.

Najlepsze dzisiejsze oferty na 75-calowy telewizor z okazji Czarnego Piątku

Więcej ofert telewizyjnych na Czarny piątek

Więcej dzisiejszych najlepszych ofert na telewizory 4K

Więcej ofert na Czarny Piątek

Więcej ofert telewizyjnych znajdziesz w naszym przewodniku po ofertach Best Buy Black Friday. Możesz również uzyskać więcej wspaniałych ofert dzięki naszemu podsumowaniu najlepszych ofert Walmart na Czarny piątek i najlepszych ofert Amazon na Czarny piątek.

Henryk St Leger

Henry jest redaktorem wiadomości i artykułów TechRadar, omawiającym dzisiejsze historie z werwą, werwą i pewnością siebie. Przez ostatnie trzy lata pisał reportaże na temat inteligentnych telewizorów, projektorów i głośników, a także gier i rzeczywistości wirtualnej, w tym pracował jako redaktor witryny Home Cinema, a także udzielał wywiadów na żywo w BBC World News i Channel News Asia, omawiając przyszłość odpowiednio telewizorów transportowych i rozdzielczości 4K. Jako absolwent literatury angielskiej i niezłomny entuzjasta teatru, zwykle można go spotkać wtłaczającego szekspirowską grę słów do swoich artykułów o technologii, czego jego zdaniem właśnie by chciał bard. Podpisy obejmują Edge, T3 i Little White Lies.