Czułem, że to nadchodzi; to było prawie obrzydliwe uczucie. Mój ukochany Apple Watch Series 7, wciśnięty jak plasterek salami między kawałek drewna a mój nadgarstek trzymający prawie 75-funtową paczkę, znalazł się na nim, pełzając po nim piaskiem.

Moje ramiona, nagle herkulesowe w sile, szybko uniosły ciężką paczkę, aby zmniejszyć nacisk, ale było już za późno. Piasek lub żwir pokrywający drewnianą ramę wyrzeźbił ohydny mały kanion na niegdyś prawie nieskazitelnej twarzy mojego Apple Watch Series 7.

Czuję się winny.

Po pierwsze, ważne jest, aby rozpoznać, że jest to aluminiowy zegarek Apple Watch Series 7. Bez stali nierdzewnej i tytanu. Jest to ważne, ponieważ kryształ nie jest wykonany z szafiru, który można znaleźć w wysokiej klasy zegarkach Breitling. Zamiast tego ma szkło Ion-X, które ma przypominać twardą formę Gorilla Glass.

Chroniąc duży, kolorowy i cudownie ostry wyświetlacz Retina LTPO OLED laptopa, to szkło zegarka jest wystarczająco dobre, aby wytrzymać niezręczne uderzenia, upadki lub uderzenia w róg biurka. Nie jest jednak odporny na zarysowania, a w walce między ziarnistym ziarnem a błyszczącą powierzchnią mojego Apple Watch Series 7 wiele stracił.

Aby usunąć

Mój problem polega na tym, że od września noszę ten zegarek prawie codziennie. To jedna z pierwszych rzeczy, które zakładam rano, jeszcze przed prysznicem, ponieważ trenuję sześć dni w tygodniu; Naprawdę uwielbiam to, jak podąża za moimi lokami, zgięciami itp. Używam go również do spacerów: wypoczynku, ćwiczeń i dojazdów do pracy. Mój zegarek Apple Watch nie zsuwa się z nadgarstka do końca dnia. (Szczerze mówiąc, nie biorę w nim prysznica ani nie śpię.)

Ciągle jest na moim nadgarstku, jestem facetem, którego widzisz, odbieram telefony i rozmawiam na jego nadgarstku jak współczesny Dick Tracy (otwiera się w nowej karcie). Zegarek jest wspaniałym towarzyszem i nie będę przepraszał za używanie go jako takiego.

Więc pozwij mnie, jeśli użyłem go podczas żmudnego projektu oczyszczenia jednej z moich piwnicznych przestrzeni. Mała historia domu, która pomoże Ci zrozumieć wyjątkowe cechy tej przestrzeni:

Prawie czterdzieści lat temu ktoś wykopał naszą piwnicę i umieścił cały brud, żwir i piasek (na cztery stopy) za betonową ścianą oporową. Dodali drzwi szafy i ramę wokół niej, a następnie wykorzystali przestrzeń nad wciąż odsłoniętym piaskiem do przechowywania. Kupując dom, kontynuowałem tradycję. Jednak niedawno odkryłem, że muszę wyczyścić przestrzeń, aby uzyskać dostęp do wadliwego okablowania. A ponieważ mam w domu śmietnik do gruntownego remontu kuchni, pomyślałem, że teraz będzie dobry moment, żeby posprzątać.

Incydent miał miejsce, kiedy zdecydowałem się pozbyć się zdemontowanego i spakowanego biurka komputerowego z początku lat dziewięćdziesiątych. Arkusze preszpanu były niezwykle ciężkie. Sięgnąłem pod torbę prawą ręką (jestem praworęcznym dziwakiem, który nosi zegarek po mojej prawej stronie), wsunąłem go w drewnianą ramę (część ściany oporowej piasku) i przygotowałem się do wyciągnięcia tego wszystkiego. przestrzeni przeszukiwania.

Nie słyszałem zadrapania, ale poczułem je na nadgarstku.

(Źródło zdjęcia: Future/Lance Ulanoff)

trudne do zobaczenia

Szczerze mówiąc, nie od razu zerknąłem na zegarek, mając nadzieję, jak Ralphie z Opowieści świątecznej (otwiera się w nowej zakładce) i jego okulary do BB shot, że nawet gdyby się mylił, to uszkodzenia prawdopodobnie byłyby minimalne, może nawet niezauważalne.

Peu de temps après avoir sorti el sac de maison, j'ai jeté un coup d'oeil à l' Apple Watch Series 7. A ma grande horreur, il y vait maintenant une grande intaille disgracieuse au centre de l'écran de la Clock . Przejechałem po nim palcem. Był głęboki, niechlujny. Okropny.

Zniechęcony zdjąłem zegarek i położyłem go na podstawce ładującej, kończąc pracę.

Nie mogę powiedzieć na pewno, że Sapphire Crystal wytrzymałoby lepiej, ale podejrzewam, że dostałby tylko zadrapanie, a nie ten o pół cala dłuższy cios.

Moja rada jest taka, jeśli podnosisz ciężary lub pracujesz rękami i masz aluminiowy zegarek Apple Watch, zdejmij go przed rozpoczęciem lub przynajmniej zainwestuj w przyzwoity ochraniacz ekranu lub etui Apple Watch. Twój zegarek Apple Watch ci podziękuje.

Następny krok

Niewiele do zrobienia za szkody. Nie sądzę, żeby było jeszcze gorzej i na szczęście mój zegarek Apple Watch Series 7 działa jak nic, jakby nie był świadomy swojego zniekształcenia.

Mogę to naprawić. Gdybym była na gwarancji lub byłam członkiem AppleCare+, może mnie to nic nie kosztować. Nie jestem. Nadal mogę to naprawić (otwiera się w nowej karcie), ale kosztowałby 299 euro, prawie tyle samo, co nowy zegarek Apple Watch.

Nie naprawię tego, ale będę go używał. Za każdym razem, gdy widzę usterkę, przeklinam siebie i po cichu przepraszam mój Apple Watch Series 7. Zasługiwał na coś lepszego niż to.

Udostępnij to