W końcu ukazał się oficjalny zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2, który daje nam krótkie pierwsze spojrzenie na to, czego możemy się spodziewać po grze przed jej wydaniem jeszcze w tym roku.

Trwający mniej niż dwie minuty zwiastun nie jest tak szczegółowy jak akcja i świetna muzyka, ale pokazuje Task Force 141 z powrotem w akcji, z kilkoma znajomymi twarzami, w tym kapitanem Johnem Pricem, sierżantem Kyle'em „Gazem”. Garrick i porucznik Simon „Ghost” Riley powracają.

Możesz dowiedzieć się więcej ze strony Steam gry (otwiera się w nowej karcie), tak, dobrze przeczytałeś, który mówi, że Modern Warfare 2 „pogrąża graczy w bezprecedensowym globalnym konflikcie z powrotem kultowych Operatorów”. Od niewielkich, tajnych operacji taktycznych o wysokiej stawce po wysoce tajne misje, gracze będą wdrażać się wraz ze swoimi przyjaciółmi w prawdziwie wciągające wrażenia.

Infinity Ward obiecuje „rozgrywkę nowej generacji, z zupełnie nową obsługą broni, zaawansowanym systemem sztucznej inteligencji, nowym rusznikarzem i wieloma innymi innowacjami w zakresie rozgrywki i grafiki, które wznoszą franczyzę na nowe wyżyny”. .

Wraz ze szczegółami rozgrywki zwiastun potwierdza również, że osoby, które zamówią Call of Duty: Modern Warfare 2 w przedsprzedaży, otrzymają wczesny dostęp do otwartej bety gry. Data wydania tej wersji beta nie została potwierdzona, co zostanie ujawnione „w najbliższych tygodniach”. według Activision (otwiera się w nowej karcie), a zwiastun nie odnosi się również do ostatnich raportów (za pośrednictwem VGC (otwiera się w nowej karcie)), że beta może zostać uruchomiona najpierw na Playstation.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zostanie wydane 28 października 2022 roku na różnych platformach, w tym PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC. Dla graczy na PC będzie on dostępny na Battle.net i, jak już wiemy, na Steamie.

Analiza: Kiedy dowiemy się więcej?

Tak więc Activision i Infinity Ward zaostrzyły nasz apetyt na nową przygodę Call of Duty tym zwiastunem, ale kiedy zobaczymy więcej? W rzeczywistości bardzo szybko. Wkrótce. Poranek. Nie tak dobre jak „teraz”, ale lepsze niż „za dwa dni”.

Potwierdzono, że Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się w dniu otwarcia Summer Game Fest 9 czerwca. Będzie to „pierwszy poziom gry na świecie”, co sugeruje skupienie się na kampanii w grze.

Przeżyj światową premierę @CallofDuty na poziomie rozgrywki #ModernWarfare2 podczas #SummerGameFest 9 czerwca o godz. Transmituj na żywo na https://t.co/gO11QVWF2nN, a także na żywo @IMAX w wybranych miastach, https://t.co/AwYFYvXqHQ pic.twitter.com/QQJQ6Ie9w 4 czerwca 4 r.

Zobacz więcej

Pokaz na żywo Summer Game Fest odbędzie się 9 czerwca o 2:11 ET / 7:XNUMX PT / XNUMX:XNUMX. od półtorej do dwóch godzin.

(* 2 *)

Udostępnij to