Więc chcesz kupić Kindle i jesteś wystarczająco inteligentny, aby wiedzieć, że Amazon Prime Day to najlepszy czas na zakup. Ale musimy pamiętać o jeszcze jednej rzeczy, zanim zdecydujemy się na którąkolwiek z oferowanych zniżek.

Oczywiście istnieje wiele ofert Prime Day na najlepsze Kindle Amazon, co znacznie obniża cenę. Więc dzisiaj jest dobry dzień na zakupy.

Jestem fanem Kindle od lat i używam Kindle Oasis prawie codziennie podczas lockdownu, a także przed i po. Ale po niedawnym przetestowaniu innego urządzenia stwierdziłem, że oferuje ono bardzo podobne wrażenia i więcej, ale za niższą cenę.

Tym innym urządzeniem był tablet Amazon Fire: są to bardzo tanie tablety z Androidem z łatwym dostępem do ekosystemu aplikacji Amazon (w tym oczywiście Kindle do czytania). Przed i po zniżkach Prime Day tablety Fire zwykle oferują zniżki na e-czytniki Kindle, a także mają dostęp do wielu innych aplikacji, takich jak Prime Video i Amazon Music.

Spójrz tylko na te ceny:

Spis treści

Oferty na tablety Fire w USA

Oferty tabletów Fire w Wielkiej Brytanii

Niedawno wypróbowałem najnowszy Fire 7 (nie ten ze starszej oferty, powinienem zaznaczyć) i szybko odkryłem, że używam go zamiast mojego Kindle.

Fire 7 jest znacznie łatwiejszy do połączenia z Internetem (nie musisz przeskakiwać przez żadne przeszkody, próbując połączyć swój eReader z Internetem), więc pobieranie książek jest łatwiejsze, zwłaszcza przy użyciu wbudowanej przeglądarki, aby znaleźć swoją.

Ponadto dzięki szerokiej gamie innych aplikacji możesz słuchać muzyki podczas czytania lub przełączyć się z aplikacji Kindle na Prime Video, jeśli wolisz coś obejrzeć.

Mimo to widzę dwa powody, dla których warto wybrać Kindle, jeśli nie dbasz o ceny.

Po pierwsze, ekran: Kindle używają E-Ink, który jest mniej męczący dla oczu i bardziej przypomina czytanie prawdziwej książki. Zaklasyfikowałbym to raczej jako „luksus” niż „niezbędną” funkcję dla większości ludzi, chociaż w zależności od twojego punktu widzenia może to być błogosławieństwo.

Druga cecha jest ważna dla wszystkich użytkowników, a jest nią żywotność baterii: Kindle mają po prostu świetne baterie. Dzięki wydajności E-Ink e-czytnik Kindle może działać przez wiele tygodni. Dla porównania, na jednym ładowaniu dostaniesz tylko dzień lub dwa z tabletu Fire.

Jeśli przeczytałeś to wszystko i nadal chcesz Kindle, to w porządku. Nie zapomnij, że dostępna jest również bezpłatna wersja próbna Kindle Unlimited na Prime Day.

Oferty na Kindle w USA

Oferty na Kindle w Wielkiej Brytanii

Udostępnij to