1643287086 954 BT zatrudni 600 stażystów i absolwentów w 2022 r.

BT zatrudnia ponad 600 absolwentów i stażystów w ramach wrześniowej rekrutacji i rekrutacji na stanowiska we wszystkich działach.

Stanowiska są dostępne w inżynierii, obsłudze klienta, badaniach stosowanych i cyberbezpieczeństwie i pomogą firmie telekomunikacyjnej rozwijać usługi konsumenckie i biznesowe oraz rozwijać sieć 5G w Wielkiej Brytanii.

Firma twierdzi, że jest jednym z największych pracodawców praktykantów w sektorze prywatnym, rekrutując do swoich programów ponad 2000 osób w ciągu ostatnich trzech lat. W każdej chwili około 4000 pracowników BT pracuje nad swoimi kwalifikacjami.

BT Birmingham

Role są rozmieszczone w wielu miejscach, w tym w Belfaście, Birmingham, Bristolu, Dundee, Glasgow, Ipswich, Londynie i Manchesterze, zgodnie z programem transformacji BT. Firma tworzy najnowocześniejsze regionalne centra w całej Wielkiej Brytanii, wierząc, że pozwoli to być bliżej klientów i szybciej reagować na ich potrzeby.

W stosownych przypadkach firma zastosuje praktyki „mądrej pracy”, w których ludzie wybierają sposób spędzania czasu między domem a pracą.

„BT jest sercem brytyjskiej gospodarki cyfrowej i jako jeden z największych pracodawców zatrudniających absolwentów i stażystów w Wielkiej Brytanii oferujemy niespotykane dotąd możliwości rozwoju” — powiedziała Debbie White, dyrektor ds. zasobów ludzkich Grupy BT.

„Pomimo niepewności spowodowanej pandemią Covid-19 nadal rekrutujemy i przyciągamy do naszej firmy błyskotliwych ludzi. Połączenie naszego hybrydowego podejścia do pracy i naszych najnowocześniejszych biur sprawia, że ​​BT jest doskonałym miejscem dla nowoprzybyłych, którzy mogą uczyć się nowych umiejętności i zdolności, współpracować z kolegami i wprowadzać innowacyjne myślenie, aby rozwijać naszą działalność i służyć wszystkim naszym klientom. To bardzo ekscytujący czas, aby dołączyć do BT.

Oprócz wprowadzenia 5G, BT dąży również do udostępnienia pełnego światłowodu 25 milionom domów i firm do 2026 roku.

Udostępnij to