Boost Infinite jest już dostępny i oferuje nieograniczone dane za jedyne 25 € miesięcznie

Boost Infinite jest już dostępny i oferuje nieograniczone dane za jedyne 25 € miesięcznie

Boost Infinite, nowa usługa firmy Dish Wireless, od jakiegoś czasu obiecuje wstrząsnąć amerykańską sceną sieci komórkowych, a teraz jest uruchamiana w wersji beta, więc możesz zdecydować, czy chcesz się zarejestrować i sprawdzić, czy to jest właściwe . Zaplanuj dla siebie.

Za jedyne 25 € miesięcznie (plus zmienne opłaty i podatki) Boost Infinite oferuje nieograniczone rozmowy, SMS-y i dane; I nie tylko jest to niska cena, ale Dish Wireless obiecuje, że pozostanie na zawsze na poziomie 25 USD, jeśli zarejestrujesz się teraz na stronie Boost Infinite (otwiera się w nowej karcie).

Zastrzeżeniem jest to, że musisz utrzymywać swoje konto Boost Infinite i utrzymywać je w dobrej kondycji. A ta cena 25 euro jest oferowana tylko w przypadku subskrypcji do końca grudnia; nie jest jasne, jak zmieni się cena dla nowych klientów.

Jest to również opisywane jako „ograniczona wersja beta wczesnego dostępu”, aw tweecie sieć wyraźnie powiedziała „przestrzeń jest ograniczona”, co sugeruje, że istnieją ograniczenia liczby osób, które mogą się obecnie zarejestrować.

Sprawdź #InfinitelyBetter.https://t.co/wLHzbRKiht pic.twitter.com/TI5sGgkaNaDec 7, 2022

Zobacz więcej

Mimo to dla tych, którzy mogą go zdobyć, wygląda to na okazję i jest otwarte dla klientów, którzy mają własne urządzenie, kupujących nowe urządzenie i tych, którzy finansują je za pośrednictwem Boost Infinite.

Jest trochę drobnego druku, w szczególności, że chociaż jest to plan 5G, obiecane są prędkości 5G tylko dla pierwszych 30 GB danych używanych każdego miesiąca. Po tym okresie prędkość może zostać ograniczona.

Mimo to zasięg 5G powinien być dobry, ponieważ użytkownicy Boost Infinite mają dostęp nie tylko do własnej sieci 5G Dish, ale także do sieci T-Mobile i AT&T.

Oczekuje się, że Boost Infinite wyjdzie z wersji beta na początku 2023 roku, a potem nie będzie ograniczeń co do liczby osób, które będą miały do ​​niego dostęp. Ale nie jest jasne, czy ceny będą nadal tak atrakcyjne, więc może warto zarejestrować się teraz, jeśli plan jest atrakcyjny.

Analiza: Jak dobry jest Boost Infinite w tej cenie?

Na papierze Boost Infinite wydaje się być całkiem dobrą wartością za 25 USD miesięcznie. Na przykład udaj się do T-Mobile, a zapłacisz co najmniej 60 USD miesięcznie za nieograniczone dane, choć za te pieniądze otrzymasz mocniejsze 50 GB przy prędkościach 5G.

W Verizon patrzysz na 70 USD, ale bez ograniczeń danych, a na AT&T zapłacisz co najmniej 65 USD za nieograniczone dane, z niejasnym twierdzeniem, że prędkości mogą spaść, gdy sieć jest zajęta.

Jednak sieci te mają również pewne zalety w stosunku do Boost Infinite. Te ceny dotyczą klientów, którzy korzystają z jednej linii, ale jeśli korzystasz z wielu linii, zwykle są zniżki, których Boost Infinite nie oferuje.

Istnieje również kilka nieograniczonych planów z różnymi ograniczeniami i dodatkami – dzięki Boost Infinite masz tylko jedną opcję, która upraszcza sprawę, ale nie jest dla wszystkich. Mimo to przynajmniej może skłonić duże sieci do przyjrzenia się ich cenom.

Jeśli nie jesteś sprzedawany w Boost Infinite, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych nieograniczonych planach transmisji danych dla wybranych alternatyw.