Chcesz szybko i skutecznie nabrać masy mięśniowej? Czy intensywnie ćwiczysz w tym celu? Najlepszym sposobem na osiągnięcie upragnionych rezultatów w sporcie jest zakup Boldenone. Produkt wyjątkowo dobrze sprawdza się w swoim głównym celu: napompowaniu mięśni i zwiększeniu parametrów siłowych. Jest to steryd anaboliczny, dzięki czemu jest popularnym produktem wśród sportowców siłowych i biegaczy.

Spis treści

opis

Boldenone to generyczna wersja popularnego anabolicznego dekanianu nandrolonu, używanego przez kulturystów w celu poprawy wyników treningów. Wiele cech obu substancji jest takich samych. Jednak Boldenone jest bardziej skuteczny: jego działanie jest znacznie silniejsze niż Deca. Nie zaleca się przyjmowania

Patent na wynalazek Boldenone uzyskała firma Ciba w 1949 roku. Producent spędził wówczas prawie dwadzieścia lat eksperymentując z substancjami estrowymi. Badania doprowadziły do ​​opracowania Undesilenate, który miał najdłuższy okres półtrwania. Steryd nazywał się Parenabol. Jednak nie pozostał długo na rynku farmakologicznym. Pod koniec lat XNUMX. nie był już dostępny. Ale historia Boldenone nie zakończyła się dzięki Squibbowi. Firma wyprodukowała steryd do użytku weterynaryjnego o nazwie Equipoise. Obecnie prawie wszyscy producenci SAA produkują kulturystyka boldenona, ponieważ patent wygasł.

Bezpieczeństwo stosowania anabolików

Działanie Boldenone jest całkowicie podobne do działania testosteronu. Jego działanie androgenne jest kilkakrotnie mniejsze niż testosteronu. Aktywność estrogenowa jest umiarkowana; substancja czynna słabo aromatyzuje, co zapobiega odkładaniu się tłuszczu i nie powoduje obrzęków na skutek zatrzymywania płynów w organizmie. Produkt jest bezpieczny i nie ma toksycznego wpływu na czynność wątroby.

Efekt Boldenonu

Bold (jak nazywają to sportowcy) jest doskonały dla lekkoatletów, ale także dla tych, którzy mają już wystarczającą masę mięśniową lub chcą utrwalić wyniki po kursie mającym na celu przybranie na wadze i wyrzeźbienie muskulatury.

Ponieważ boldenon jest produktem długo działającym, wstrzykuje się go tylko raz w tygodniu. Skuteczność substancji czynnej wzmacnia ester undisilenate, który utrzymuje się we krwi przez kolejne 3 tygodnie.

Główne działanie sterydu polega na jakości wysuszenia mięśni i nadaniu mięśniom pięknej ulgi. Boldenone powinien być doskonałym wyborem dla sportowców, którym zależy nie tylko na dobrym wyglądzie, ale także na świetnym brzuchu. Pod względem składu chemicznego boldenon jest syntetycznym męskim hormonem płciowym o mniejszej aktywności androgennej.

Wśród skutków, jakie lek wywiera na organizm sportowca, są:

  • Zwiększony apetyt, który jest ważny dla uzyskania masy mięśniowej;
  • Aktywacja procesów anabolicznych;
  • Wzrost jakościowej masy mięśniowej;
  • Rozwój żył;
  • Stworzenie pięknej topografii;
  • Spalić złogi tłuszczu;
  • Eliminacja nadmiaru płynów z organizmu.

Główną różnicą leku jest to, że steryd nie wymaga dodatkowego przebiegu antyestrogenów. Ponadto nie dochodzi do spadku libido, co pozwala mężczyźnie prowadzić normalne życie seksualne.

Boldenon pomaga zwiększyć produkcję czerwonych krwinek, co przyspiesza transport składników odżywczych i tlenu do włókien mięśniowych. W efekcie trening staje się efektywny, a zmęczenie znacznie zredukowane. Według opinii Boldenone, z których sportowcy rezygnują po zastosowaniu tego produktu, przyrost masy ciała jest wysokiej jakości, ale zajmuje dużo czasu. Ponieważ długi ester undesylenianu jest przyłączony do cząsteczki Boldenonu, należy spodziewać się dłuższego efektu i mniej wyraźnego wzrostu mięśni niż w przypadku samego Nandrolonu. Ten niuans sprawia również, że czas trwania kursu wynosi około 10 tygodni.

Boldenonowy profil steroidowy

Anaboliczny boldenon jest aktywny przez 15-20 dni. Ze względu na słabą tendencję do aromatyzowania, Boldenone nie zatrzymuje płynów ustrojowych. Pozwala to na wykorzystanie tego AC do wysokiej jakości przyrostu masy ciała. Produkt nie ulega konwersji do dihydrotestosteronu, co jest cechą pozytywną. Nowoczesne metody kontroli antydopingowej mogą wykryć metabolity Bolda w ciągu pięciu miesięcy. Pod względem aktywności anabolicznej dorównuje testosteronowi, a jego działanie androgenne jest o połowę mniejsze od „testu”.

Boldenone najlepiej kupić w przystępnej cenie od zaufanego dostawcy, jakim jest sklep internetowy https://farmacia-deportiva.com/. Oferowane są tu wyłącznie oryginalne produkty w atrakcyjnych cenach. Możesz zamówić produkty na stronie internetowej z szybką dostawą.

Udostępnij to