(*2*)(*2*)

Zespół Bloober ogłosił podczas swojego przemówienia na Summer Game Fest, że pracuje nad nowym wpisem w swojej pierwszoosobowej serii horrorów psychologicznych Layers of Fear.

Layers of Fears, jak nazywa się sequel, został ogłoszony pierwszym na świecie zwiastunem podczas keynote i według dewelopera (otwiera się w nowej zakładce), jest to „nowa gra zbudowana na fundamencie Layers of Fear, Layers of Fear: Inheritance i Layers of Fear 2 z niesamowitą nową fabułą i kierunkiem rozgrywki.”

Ta nowa „kronika horroru” powraca do malarza oryginalnej gry, z żoną ponownie najwyraźniej jako antagonistą. Sprawdź zwiastun poniżej:

Zbudowany na Unreal Engine 5, Layers of Fears będzie obsługiwał ray tracing, HDR, 4K i „wykorzystuje system Lumen, aby zapewnić najbardziej wciągające i trzeźwe wrażenia z horroru”.

W opisie kolejnego wpisu z serii na YouTube Bloober Teams stwierdza:

„Warstwy lęków będą pełnym, ostatecznym i jednocześnie nieprzewidywalnym sposobem na poznanie historii artystów zniewolonych swoimi obsesjami. Przygotuj się na wyjątkowy horror dzięki rozbudowanym historiom, które rzucają nowe światło na ogólną narrację. .

Ogłoszenie Layers of Fears pozornie tłumi pogłoski, jakoby deweloper pracował nad niepotwierdzonym remake'iem Silent Hill 2, co jest prawdziwą wstydem, bo te dwie kombinacje mogły być przerażające (otwiera się w nowej zakładce).

Layers of Fears pojawi się na PS5, Xbox Series X, Xbox Series S i PC na początku 2023 roku.

(* 2 *)

Udostępnij to