35PY5RSCOJAIPA7IDKNLKK37TI

Kupujący Bitcoin (BTC) utrzymywali wsparcie na najniższym poziomie 32 900 EUR w dniu 24 stycznia, a następnie utrzymywali powyżej 35 000 EUR przez ostatnie kilka dni. Dynamika krótkoterminowa poprawia się na wykresach intraday, co może utrzymać aktywność kupujących do końca weekendu.

Nadal jednak wskaźniki długoterminowe są neutralne/niedźwiedzie, co może ograniczyć wzrost do strefy oporu 40,000 43,000-XNUMX XNUMX EUR.

Na razie wskaźnik siły względnej (RSI) na wykresie tygodniowym zbliża się do poziomów wyprzedaży, podobnie jak w marcu 2020 r., który poprzedził wzrost cen. Tym razem jednak wykres miesięczny wskazuje na silną presję sprzedażową, która może utrzymać średnioterminowy trend spadkowy BTC.

Na wykresie dziennym RSI przesunął się z poziomów wyprzedaży od 22 stycznia, co może przyciągnąć krótkoterminowych kupujących.

Aby potwierdzić, inwestorzy mogą spojrzeć na indeks giełdowy Nasdaq 100, który ma krótkoterminowe wsparcie na poziomie 14,000 XNUMX EUR. Wyprzedane odbicie na tradycyjnych rynkach może być krótkoterminowo korzystne dla cen kryptowalut w miarę wzrostu korelacji.

Udostępnij to