Battlefield 2042 Sezon 1 został wreszcie w pełni ujawniony. Dając nam zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać, twórca Dice ogłosił datę premiery i rzucił okiem na pierwszy sezon popremierowej zawartości tej strzelanki dla wielu graczy.

Nowy Battlefield 2042 ukaże się 9 czerwca i wprowadzi do gry różne funkcje. Jak sugerowano wcześniej, sezon 1 zawiera nową mapę, Ekspozycja, osadzoną w Canadian Rockies. Przemawiając podczas zapowiedzi prasowej, Dice powiedział, że mapa została zaprojektowana tak, aby podkreślić pionowość walki Battlefield 2042, a także zapewnić możliwości walki ziemia-powietrze.

Wiele z tego, co już wiedzieliśmy o nadchodzącym sezonie, zostało również potwierdzone z niedawnego przecieku. Wprowadza to nową specjalistkę Ewelinę Lis, pierwszą nową grywalną postać dodaną do gry od jej premiery w listopadzie ubiegłego roku, która jest wyposażona w wyrzutnię rakiet zdolną do wystrzeliwania pocisków kontrolowanych przez gracza. Jego cecha Łowca Amor pozwoli mu również lepiej lokalizować uszkodzone pojazdy wroga.

Helikoptery pojawią się w grze, gdy zostaną dodane dwa helikoptery stealth, zdolne do odbijania sygnałów radarowych. Mają dobrze komponować się z pionowym układem eksponatu, ale także służyć jako odpowiednie cele dla specjalności Lisa. Wprowadzona zostanie również nowa kusza, karabin snajperski i wyrzutnia granatów dymnych.

Zgodnie z oczekiwaniami przepustka bojowa Battlefield 2042 zostanie również dodana w sezonie 1. Będziecie mogli odblokować darmową broń, pojazdy i elementy kosmetyczne na 100 poziomach. Możesz też kupić wstęp do wersji premium przepustki bojowej, aby odblokować dodatkowe przedmioty kosmetyczne. Cella vous coûtera 10 € – około 8 € / 14 € AU – lub 1000 sztuk Battlefield, la nouvelle devise premium du jeu. Przepustka bojowa premium i dostęp do dodatkowych produktów kosmetycznych wraz z zawartością rozgrywki są dostępne za darmo.

dużo do spróbowania

(* 1 *)

(Zdjęcie: EA)

Battlefield 1 Sezon 2042 nadchodził od dawna. Dice opóźniło to na początku tego roku po chłodnym przyjęciu gry, dając sobie czas na naprawienie najbardziej rażących błędów i problemów w Battlefield 2042. Fani czekali siedem miesięcy na zakończenie sezonu, co uważasz za grę. strzelec.

Dice prawdopodobnie ma nadzieję, że ta sezonowa aktualizacja pomoże poprawić dobrą wolę w społeczności Battlefield. Podczas naszej niedawnej zapowiedzi prasowej deweloper potwierdził swoje zobowiązanie do ulepszenia 2042 w nadchodzących miesiącach, zaczynając od swoich map. Odnowiona wersja Kalejdoskopu zostanie wydana w sierpniu, zawierając nowe obszary i dodatkową osłonę, aby przełamać linie wzroku na mapie. Przebudowa będzie następną mapą, która zostanie zaktualizowana, ale na to będziemy musieli poczekać do drugiego sezonu.

Dice mówi, że teraz skupi się na projektowaniu map dla 64-osobowych gier, twierdząc, że sam jest „uwolniony” od 128-osobowych trybów gry. To całkiem zmiana kierunku. Przed premierą ogromne potyczki Battlefield 2042 były reklamowane jako jeden z jego największych atutów.

To, w jakim stopniu sezon 1 poprawi pozycję gry wśród fanów serii, jest nadal w powietrzu. Zmiana tej gry wymaga wiele, a jedna nowa mapa, nowy specjalista, nowa broń i zobowiązania dotyczące przyszłych aktualizacji mogą nie wystarczyć.

Udostępnij to