Battlefield 2042 dostał w tym roku ogromną zniżkę w ramach Amazon Prime Day i może w końcu warto go kupić.

Jeśli przejrzysz wszystkie oferowane obecnie oferty Prime Day, znajdziesz najnowszą strzelankę wieloosobową Dice w najniższej cenie na Amazon. Battlefield 2042 można kupić za jedyne 14.99 EUR (otwiera się w nowej karcie) – to imponujący spadek o 80% w porównaniu z pełną ceną detaliczną i znaczna zniżka w stosunku do zwykłej listy 19.99 EUR. (Nie w USA? Przewiń w dół, aby zobaczyć oferty w Twojej okolicy.)

Spis treści

Dzisiejsza najlepsza oferta na Battlefield 2042

Zniżka Prime Day jest dostępna na konsole nowej generacji, czyli PS5 i Xbox Series X | S możesz kupić Battlefield 2042 w obniżonej cenie. Jednak tylko gracze Xbox mogą skorzystać z bardzo niskiej ceny 14.99 €, ponieważ wersja na PS5 została podwyższona do 19.49 €. To wstyd dla fanów PlayStation, ale wciąż jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy za grę w systemie Sony.

Gracze PS4 również mogą go otrzymać za 14.49 € (otwiera się w nowej karcie). Chociaż ta zniżka nie jest oficjalnie częścią Prime Day, nie spodziewamy się, że pozostanie na długo. Jeśli grasz na systemie nowej generacji Sony i chcesz kupić Battlefield 2042 za mniej, zrób to teraz, zanim spadnie do 24.99 USD

Gracze Xbox One i PC również mogą otrzymać zniżkę, ale spadek cen tych systemów jest mniejszy. Jeśli nadal masz konsolę Microsoft nowej generacji, możesz dodać Battlefield 2042 do swojej biblioteki za 24.99 USD, podczas gdy gracze na PC mogą pobrać grę w Origin za 39.99 USD.

¿Czy Battlefield 2042 jest tego wart?

Battlefield 2042 nie miał najlepszej passy od czasu premiery pod koniec zeszłego roku. Pełna błędów premiera spowodowała, że ​​liczba graczy spadła z klifu, a decyzja Dice o opóźnieniu pierwszego sezonu treści podkopała dobrą wolę społeczności.

Na szczęście od tego czasu sytuacja się poprawiła. Szereg aktualizacji naprawiło najbardziej rażące błędy, wyeliminowało awarie i wprowadziło istotne ulepszenia jakości życia. Gra Battlefield 2042 jest stopniowo udostępniana i jest teraz bliższa niż kiedykolwiek oczekiwaniom fanów.

Pierwszy sezon dla wielu graczy rozpoczął się na początku czerwca i przyniósł ze sobą nowego grywalnego specjalistę, nową mapę, a także mnóstwo sprzętu, pojazdów i broni. Chociaż jego zakres jest dość ograniczony, położył podwaliny pod przyszły dodatek do Battlefield 2042, obiecując, że gra od tego momentu będzie się rozwijać. Mam nadzieję, że to okaże się prawdą.

Wszystko to sprawia, że ​​teraz jest dobry moment, aby zacząć grać tanio. Jeśli jesteś fanem serii Battlefield, który kusił Cię, ale wahał się, czy sprawdzić najnowszą część, albo jeśli chcesz po raz pierwszy zanurzyć się w tej serii, nadszedł czas, aby to zrobić. Nie spodziewamy się, że Battlefield 2042 przez jakiś czas spadnie poniżej tego poziomu cenowego.

Więcej ofert na Battlefield 2042

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, tutaj znajdziesz wszystkie najniższe ceny Battlefield 2042 w Internecie, z ofertami dostępnymi w Twojej okolicy.

Dzisiejsze najlepsze oferty Battlefield 2042

Więcej ofert Prime Day w USA

Udostępnij to