Najnowszy dodatek Amazon Web Services (AWS) do usługi Amazon Elastic Compute Cloud (otwiera się w nowej karcie) (EC2) umożliwi teraz użytkownikom wypożyczanie i uruchamianie M1 Mac Mini w chmurze.

Po raz pierwszy wdrożony w 2006 roku, EC2 umożliwia użytkownikom uruchamianie maszyn wirtualnych w chmurze AWS, a ta nowa instancja, nazwana Mac2, ma na celu pomóc programistom w tworzeniu aplikacji na iPhone'a, iPada, Maca, Apple Watch, Apple TV i Safari.

Mac2 będzie kosztować około 0,65 euro za godzinę i zaoferuje użytkownikom komputer Mac mini podłączony przez interfejs Thunderbolt do systemu AWS Nitro, z układem Apple Silicon M1 z 8 rdzeniami CPU, 8 rdzeniami GPU, 16 GB pamięci i Neural Engine 16 firmy Apple. .

Co mi to przyniesie?

Maszyna wirtualna łączy się z Amazon Virtual Private Cloud (Amazon VPC), uruchamia się z wolumenów Amazon Elastic Block Store (EBS), używa migawek EBS, Amazon Machine Images (AMI), grup bezpieczeństwa i może współpracować z innymi usługami AWS, takimi jak Amazon. Administrator systemu CloudWatch i AWS.

To nie pierwszy raz, kiedy Amazon zaoferował wirtualne komputery Mac za pośrednictwem swojej usługi EC2, oferuje już instancje Mac EC2 oparte na architekturze x86, jednak twierdzi, że nowe instancje oferują do 60% lepszą wydajność cenową niż te.

Zainteresowany?

Możesz dowiedzieć się, jak uruchomić instancję Mac EC2 M1 z konsoli zarządzania AWS lub interfejsu wiersza poleceń (CLI) AWS, przechodząc tutaj (otwiera się w nowej karcie), aby wyświetlić post na blogu Amazon dotyczący tego motywu.

Jeśli masz dodatkowe pytania, które wymagają wyjaśnienia, przejdź do tego FAQ (otwiera się w nowej karcie), który stworzył gigant hostingu w chmurze.

  • Rozważasz oprzeć się na AWS w celu zwiększenia pojemności pamięci masowej? Sprawdź nasz przewodnik po najlepszym publicznym przechowywaniu w chmurze
Udostępnij to