AVer wprowadza sterowanie kamerą PTZ na iPadzie

AVer wprowadza sterowanie kamerą PTZ na iPadzie

AVer Information Inc. USA wprowadza sterowanie iPadem do swojej linii kamer PTZ dzięki aplikacji PTZ Control Panel na iPada.

Aplikacja mobilna eliminuje potrzebę stosowania skomplikowanych sterowników, ciężkiego oprogramowania lub profesjonalnych operatorów AV do sterowania kamerami z serii AVer PTZ i TR. Panel sterowania AVer PTZ jest bezpłatny dla użytkowników iPada i umożliwia zarządzanie kamerami AVer PTZ przez ich sieć. Aplikacja łączy moc zaawansowanych elementów sterujących aparatem z łatwym w użyciu interfejsem dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

PRZEWODNIK KAMERY PTZ

AVer PTZ310

(Źródło zdjęcia: AVer Info)

Najlepsze kamery PTZ do transmisji na żywo

Panel sterowania PTZ natychmiast wyszukuje i łączy się ze wszystkimi kamerami AVer TR i PTZ w sieci. Po podłączeniu można sterować typowymi funkcjami zoomu, szybkości i ostrości PTZ. W przypadku kamer z automatycznym śledzeniem można włączać i wyłączać funkcje śledzenia oraz włączać i wyłączać tryby śledzenia. Dla większej wygody aplikacja umożliwia szybkie zapisywanie i przywoływanie do 256 zaprogramowanych punktów obszaru fotografowania. Aplikacja korzysta z platformy iPad, aby umożliwić przechwytywanie zdjęć i zapisywanie ich w albumie. Panel sterowania PTZ wymaga systemu iPadOS® 11.0 lub nowszego i można go pobrać z App Store® (Otwiera się w nowej karcie).

Więcej informacji na temat linii kamer PTZ i kamer z funkcją automatycznego śledzenia firmy AVer można znaleźć na stronie pro.averusa.com.