W okresie wyprzedaży jest bardzo małe okno, w którym rzeczy są prawie na wyprzedaży, a moment, w którym musisz zobowiązać się do zakupu, wisi przed tobą tęsknie.

Oferty te są teraz wyprzedane w sprzedaży Amazon Prime Day 2022 i prawdopodobnie nie będą tak niskie aż do Czarnego Piątku lub Cyberponiedziałku jeszcze w tym roku.

Więc jeśli myślisz o otrzymaniu oferty AirPods Prime Day, teraz jest na to czas; jednak upewnij się, że możesz sobie na to pozwolić i że jest to coś, czego naprawdę chcesz (albo może to będzie prezent świąteczny), ponieważ z pewnością nie chcemy, aby ktokolwiek wydawał to, czego nie ma, na lśniące nowe aparaty słuchowe.

Mając to na uwadze, oto oferty, które są nadal dostępne w momencie pisania w Internecie:

Spis treści

Najlepsze oferty AirPods Prime Day są nadal aktualne

Oferty Amazon Prime Day AirPods w USA

Oferty Amazon Prime Day AirPods w Wielkiej Brytanii

Inne oferty dotyczące słuchawek AirPods

Jeśli nie jesteś w USA lub Wielkiej Brytanii, możesz zapoznać się z poniższymi ofertami, aby zobaczyć najlepsze ceny Apple AirPods, jakie znaleźliśmy w Twojej okolicy.

Najlepsze dzisiejsze oferty Apple AirPods

Gareth od trzech dekad jest częścią świata technologii konsumenckich. Rozpoczął życie jako redaktor w raczkującym TechRadar i rozwijał się wraz z witryną (głównie jako telefon, tablet i wydawca do noszenia), aż w 2018 roku został globalnym wydawcą. pojawił się w The Gadget Show Live i reprezentował markę w telewizji i radiu dla różnych kanałów, w tym Sky, BBC, ITV i Al-Jazeera. Entuzjasta fitnessu, możesz drażnić każdego na temat zarządzania stresem, śledzenia snu, zmian tętna, a także lamentować na temat najnowszego iPhone'a, Galaxy lub telewizora OLED.

Udostępnij to