Jeśli odkładałeś zakup Microsoft Flight Simulator, może to być idealna okazja.

W ramach ofert Amazon Prime Day cena Microsoft Flight Simulator została obniżona w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​możesz latać taniej. W Wielkiej Brytanii standardowa edycja kosztuje zaledwie 46.98 euro, podczas gdy użytkownicy w USA mogą zaoszczędzić 15 euro na edycjach Deluxe, Premium Deluxe i Standard. (Nie jesteś w Wielkiej Brytanii ani USA? Przewiń w dół, aby zobaczyć oferty w Twojej okolicy.)

Należy zauważyć, że wszystkie te oferty dotyczą cyfrowych edycji gry, ale będą działać na Xbox Series X, Xbox Series S i PC.

Dzisiejsze najlepsze oferty Microsoft Flight Simulator Prime Day

MY

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

To nie są najniższe ceny, jakie widzieliśmy za Microsoft Flight Simulator i wyobrażamy sobie, że podczas Czarnego piątku 2022 zobaczymy jeszcze większe rabaty, ale nie należy ich wąchać, jeśli rozglądałeś się na Xbox i PC. ekskluzywny, zwłaszcza że jest to jedna z najlepszych dostępnych obecnie gier na Xbox Series X.

To świetny moment, aby wybrać Microsoft Flight Sim jako niedawno wprowadzony dodatek Top Gun: Maverick (który jest bezpłatny dla posiadaczy Xbox Series X|S i PC), dodając szybkie wyzwania i nowe malowania, których naprawdę będziesz zazdrościć. Tom Cruise podczas lotu po niebie.

Ponadto w listopadzie zostanie wydana rozszerzona edycja Microsoft Flight Simulator z okazji 40-lecia, dodająca nowe samoloty z całej serii i będzie bezpłatna dla tych, którzy już posiadają podstawową grę.

Jeśli to nie jest wystarczająco kuszące, teraz widzimy również świetne oferty na drążki do lotu Thrustmaster, które przeniosą Twoje wrażenia z symulacji lotu na wyższy poziom. Sprawdź je poniżej:

Więcej ofert Microsoft Flight Simulator

Bez względu na to, gdzie mieszkasz, tutaj znajdziesz wszystkie najniższe ceny Microsoft Flight Simulator w Internecie, z ofertami dostępnymi w Twojej okolicy.

Dzisiejsze najlepsze oferty Microsoft Flight Simulator (2020).

Więcej ofert Prime Day

MY

ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO

Udostępnij to