Apple TV Plus po cichu uruchomił rozszerzenie swojej biblioteki filmów w Stanach Zjednoczonych, a usługa przesyłania strumieniowego po raz pierwszy dodała kilka filmów licencjonowanych przez firmy inne niż firmy.

Usługa, która wydaje się być eksperymentalną inicjatywą, oferuje obecnie subskrybentom wiele starych filmów do obejrzenia za darmo, w tym hity takie jak Anchorman i cała seria Hunger Games.

Filmy, o których mowa, pojawiają się jako sugerowane dodatkowe treści podczas przeglądania Spirited, Mythic Quest i Causeway, trzech ostatnich głównych wydań Apple TV Plus, które są dostępne wyłącznie na platformie.

Na przykład, gdy użytkownicy trafiają na stronę nowego świątecznego musicalu Spirited, mają również możliwość obejrzenia kilku innych filmów z udziałem Willa Ferrella lub Ryana Reynoldsa, w tym Semi-Pro, Old School i Van. Wildera.

Przeglądając film akcji Echo 3, możesz także obejrzeć wybór międzynarodowych thrillerów, w tym Argo, Syriana i Man on Fire.

Łącznie w serwisie znalazło się 20 filmów, w tym przebojowy „Poradnik pozytywnego myślenia” Jennifer Lawrence, „Clerks” Kevina Smitha i klasyczny „The Hudsucker Proxy” braci Coen, także wśród filmów dostępnych do obejrzenia za darmo dla abonentów Apple.TV Plus do 30 listopada.

Filmy są obecnie oferowane tylko abonentom korzystającym z Apple TV Plus w USA, a firma jest obecnie bardzo zainteresowana tym, czy zostanie dodanych więcej klasycznych filmów i czy inne regiony również otrzymają podobne rozszerzenie biblioteki.

Igrzyska Śmierci

(Zdjęcie: Lionsgate)

Analiza: mały impuls dla biblioteki, ale potencjalnie znaczący

Od sprytnej satyry Severance po doskonałą komedię Bad Sisters, jedno spojrzenie na naszą listę najlepszych programów Apple TV Plus powinno przekonać wielu krytyków, że jej wyselekcjonowany wybór sprawia, że ​​jest to prawdopodobnie najpopularniejsza i najbardziej spójna usługa przesyłania strumieniowego treści.

Jest teraz na fali z dodatkiem sezonowego musicalu Spirited i rychłym powrotem ukochanego thrillera szpiegowskiego Slow Horses, ale najczęstsza krytyka usługi pozostaje: jej biblioteka jest wciąż nieco lekka, szczególnie w porównaniu z rywalami jak Netflix. i DisneyPlus.

W tej chwili przeciętny widz może przejść przez najlepsze Apple TV Plus w ciągu kilku miesięcy.

Biorąc pod uwagę niedawny wzrost cen, który prawdopodobnie skłoni wielu użytkowników do zastanowienia się, czy powinni zachować subskrypcję, ten cichy krok w celu wzmocnienia oferty treści jest na czasie i spodziewamy się, że w końcu wzrośnie jeszcze bardziej.

Te filmy są dostępne tylko przez ograniczony czas, ale jeśli są popularne, byłoby wspaniale mieć rotacyjną bibliotekę dodatkowych filmów, które pojawią się w Apple TV Plus w przyszłości, i naprawdę zwiększyłoby to ogólną wartość. Fakt, że Apple wybiera zestaw filmów, jest również miły – wydaje się zorganizowany, a nie niezliczone filmy, których musisz szukać w serwisie Netflix lub Prime Video. Oczywiście nie wszystkie dotychczas pokazane filmy to pięciogwiazdkowe arcydzieła, ale jednak.

Jeśli szukasz ofert usług przesyłania strumieniowego w Czarny piątek, powinieneś sprawdzić dostępną teraz świetną ofertę Hulu i inną ofertę HBO Max.

Udostępnij to