Aparecen dos nuevos y misteriosos Mac en la base de

Dużo mówiło się o nowych komputerach Mac, które mogą zadebiutować na początku 2023 roku, a właśnie pojawiła się kolejna wskazówka: dwa tajemnicze, jeszcze niezapowiedziane komputery Apple pojawiły się jako wpisy w bazie danych sprzętu Steam.

Baza danych rejestruje komputery i oprogramowanie używane do uzyskiwania dostępu do gier Steam, a jeden bystry użytkownik (przez MacRumors - otwiera się w nowej karcie)) zauważył, że wśród wszystkich regularnych zapisów mamy wzmianki z „Mac 14.6” i „Mac15.4”.

To wszystkie informacje, które obecnie posiadamy na temat tych komputerów, ale pojawiło się już wiele plotek o nowych 14-calowych i 16-calowych MacBookach Pro z układami M2 Pro i M2 Max, które mają pojawić się pod koniec 2022 roku lub na początku 2023 roku.

teraz na próbę

Na nic się zda, że ​​dwa modele Maca zidentyfikowane w bazie danych Steama pojawiają się z 0% zużyciem, wygląda na to, że tak naprawdę nie istnieją na świecie, ale są testowane w laboratoriach Apple.

Jeśli wydaje ci się, że już wcześniej słyszałeś pseudonim „Mac 14.6”, masz absolutną rację: wyniki testów porównawczych dla tego komputera wyciekły kilka dni temu, pokazując, co może przynieść przejście na układy z serii M2.

Oczywiście wiemy już, jak imponująca jest wersja M2 13-calowego MacBooka Pro, dlatego cieszymy się, że modele 14-calowe i 16-calowe osiągną parytet. Według bazy danych Steama nie będziemy długo czekać.

Analiza: 2023 na Macu

14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro to nie jedyne nowe komputery Mac, których się spodziewamy: chip M2 powinien trafić do zaktualizowanych wersji Mac Studio, Mac Pro i najprawdopodobniej Mac mini, zanim zobaczymy koniec. tego samego z 2023 r.

Jednak to 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro wydają się być aktualizowane jako pierwsze. Czekaliśmy na nie przez większą część 2022 roku, a niektóre z najbardziej zaufanych źródeł w branży ujawniły, że pojawią się na początku 2023 roku.

Jednocześnie spodziewamy się ulepszonych wersji układu Apple M2, który pojawił się już w 13-calowym MacBooku Pro i MacBooku Air. Podobnie jak w przypadku poprzedniego M1, Apple ma z czasem wprowadzić mocniejsze wersje krzemu.

W rzeczywistości prawie każdy komputer Mac, który nie został zaktualizowany w 2022 r., może teraz otrzymać nową edycję z ulepszonymi procesorami i pamięcią, i oczywiście będziemy Cię informować o wszystkich plotkach i oficjalnych ogłoszeniach w ciągu najbliższych 12 miesięcy. .

Udostępnij to