Analiza Huawei P50 Pro: funkcje i cena

Analiza Huawei P50 Pro: funkcje i cena Nadszedł czas, aby nabyć Huawei P50 Pro ale zanim go kupisz, powinieneś wiedzieć o nim wszystko. Pierwszą rzeczą, o której należy powiedzieć, jest to, że jest to telefon komórkowy, który może stawić czoła każdemu innemu na rynku i wyjść silniejszy, ponieważ oznacza powrót serii P. Chińska firma telefoniczna pozwoliła minąć ponad rok od ostatniej premiery modeli Mate jako wyjątkowych w najwyższych standardach. Pomimo braku wsparcia amerykańskich firm, takich jak Google i jego aplikacje, Huawei będzie w stanie konkurować z tel. bestsellery ostatnich miesięcy.

Jakie są najbardziej wyjątkowe cechy Huawei P50 Pro

Walka Huawei ze Stanami Zjednoczonymi nie zatrzymała technologicznego potencjału tej firmy. A model, który dziś prezentujemy, będzie tylko małą próbką. Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć wszystko, co przynosi Huawei P50 Pro, zanim będziesz mieć swój własny, nie przegap tej analizy jego najlepszych funkcji.

1 Design

Ten nowy model Huawei charakteryzuje się doskonałą konstrukcją o wydłużonym wyglądzie. Utrzymuje linie zwykłego projektu tego sprzętu z wysokiej jakości wykończeniami. Rama jest aluminiowa z dwustronnym szkłem hartowanym. Przód jest dobrze wykorzystany dzięki zakrzywionemu ekranowi. Obejmuje centralny górny otwór na przednią kamerę, a także symetrię ramek i metalowe krawędzie z prostym ścięciem powyżej i poniżej. Konstrukcja sprawia, że ​​nie wydaje się ciężki i bardzo duży, ale wygląda na dość wydłużony. El przekątna panelu wynosi 6,6 cala, podczas gdy proporcje wynoszą 19:9, a krzywizny po bokach stylizują drużynę. Nie można zaprzeczyć, że ekran dotykowy jest jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek wynaleziono. Tylna część bardziej podkreśla estetykę i piękno. Posiada dwa obszary okrągłych przedmiotów, które zdobią gładką, delikatnie tkaną powierzchnię. Szklany front jest również gładki, wadą jest to, że ślizga się w dłoni, ale dobrze odstrasza odciski palców.

2. Dźwięk

Biorąc pod uwagę, że Huawei P50 Pro to urządzenie z najwyższej półki, nie można oczekiwać niczego innego niż dźwięku, który przekracza oczekiwania. Wrażenia słuchowe podczas słuchania muzyki, oglądania filmów lub wykonywania połączeń są doskonałe. Ma parę głośników stereo z indywidualnym wyjściem zewnętrznym. Dźwięk jest mocny, ale także bogaty w szczegóły i bez zniekształceń. Ze względu na konflikty z amerykańskimi firmami, ulepszenia audio z Dolby Atmos. Jeśli zawiera ulepszenia dźwięku oprogramowania dla słuchawek przewodowych i przez Bluetooth.

3. Wyświetlacz

Tutaj znajdujemy małą niedogodność, ponieważ ze względu na duże zakrzywienie krawędzi nie można docenić bardziej panoramicznego ekranu, ale wydłużony. Nie odbiera to jednak świetnej jakości ekranu Huawei P50 Pro o rozdzielczości FHD+ 1228 x 2700 pikseli. Prezentację kolorów można dostosować w ustawieniach ekranu. Ostrość i szczegółowość są wysokie. Kąty widzenia są bardzo dobre, bez zauważalnych zmian. Reakcja na dotyk jest na najwyższym poziomie.

4 Wydajność

Huawei P50 Pro to szybkie urządzenie, mimo że sprzęt odziedziczył po 2021 roku. Zdolność nawigacji została już przetestowana. Soc, pamięć RAM i pamięć zostały połączone, aby zapewnić większą prędkość podczas korzystania ze sprzętu. Kolejnym negatywnym punktem pod względem wydajności jest zauważalne nagrzewanie się bez wymagających aplikacji na pierwszym planie. Ten telefon komórkowy również nie ma 5G, będąc jedną z nieobecności, która waży najwięcej. Autonomia baterii jest wystarczająca podczas normalnego użytkowania, ale jej zużycie wzrasta w miarę wykonywania bardziej wymagających zadań.

Ile kosztuje Huawei P50 Pro

Dla wielu wydaje się to absurdalne, aby płacić 1.199 euro przez zespół, który nie ma najczęściej używanych usług i aplikacji na całym świecie, takich jak WhatsApp i wszystkie pochodne Google. Można jednak zauważyć, że telefon ma wszechstronny, wysokiej jakości aparat, a także monochromatyczny sensor.