Abonenci Amazon Music Unlimited mogą teraz otrzymać sześć miesięcy Disney Plus za darmo

Abonenci Amazon Music Unlimited mogą teraz otrzymać sześć miesięcy Disney Plus za darmo Amazon ogłosił fantastyczną nową ofertę, która może zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie przesyłania strumieniowego. Nowi klienci Amazon Music Unlimited w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie mogą teraz bezpłatnie korzystać z usługi Disney Plus przez sześć miesięcy, podczas gdy obecni klienci Music Unlimited mogą korzystać z usługi przesyłania strumieniowego przez trzy miesiące. Sześciomiesięczne członkostwo w Disney Plus kosztuje zwykle około 50 USD.Warto więc skorzystać z tej oferty, jeśli chcesz ją wypróbować, zanim zdecydujesz się na miesięczną opłatę. Jednak nadal będziesz musiał zapłacić za subskrypcję Amazon Music Unlimited, jeśli jeszcze jej nie masz, co kosztuje 9.99 USD miesięcznie lub 7.99 USD, jeśli jesteś członkiem Prime. Niestety, nie będziesz mógł skorzystać z tej oferty, jeśli jesteś już subskrybentem Disney Plus.

Najlepsza oferta transmisji strumieniowej dnia

< p class="vanilla-image-block" style="padding-top:100.00%;"> Uzyskaj do sześciu miesięcy Disney Plus za darmo dzięki Amazon Music Unlimited
Jeśli chcesz wypróbować Disney Plus lub nie podoba ci się pomysł płacenia ogromnej sumy z góry, jest to świetny sposób na wypróbowanie usługi przesyłania strumieniowego, a jednocześnie zaspokojenie potrzeb związanych z przesyłaniem strumieniowym muzyki dzięki Amazon Music. Bez limitu. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w Amazon Music Unlimited, będziesz musiał zapłacić 9.99 € miesięcznie lub 7.99 €, jeśli jesteś członkiem Prime.
Zobacz ofertę Od czasu swojej premiery w 2019 roku Disney Plus stał się prawdziwą potęgą w świecie streamingu, wykorzystując swoje wspaniałe właściwości intelektualne, takie jak Marvel, Star Wars, Pixar i wiele animowanych klasyków, aby odstraszyć subskrybentów Netflix. Podstawą usługi są starsze filmy w Disney Plus. Zobaczysz wiele z nich na naszej liście najlepszych filmów Disney Plus. W tej usłudze przesyłania strumieniowego nie znajdziesz jednak filmów dla dorosłych, ponieważ wszystkie treści Disney Plus są przyjazne rodzinie, co czyni ją idealnym wyborem, jeśli masz dzieci i chcesz mieć pewność, że to, co oglądają, jest odpowiednie. Amazon Music Unlimited jest prawie jak Disney Plus strumieniowego przesyłania muzyki, zapewniając atrakcyjną alternatywę dla gigantów takich jak Spotify. Dzięki subskrypcji możesz uzyskać dostęp do ponad 70 milionów utworów, słuchać ich bez reklam i pobierać do użytku offline. A po niedawnym ogłoszeniu, nieograniczona subskrypcja zapewnia dostęp do Amazon Music HD, która zapewnia bezstratny dźwięk FLAC 24-bit/192 kHz — innymi słowy, strumienie o wyższej jakości niż Spotify. Po dokładnym przetestowaniu obu usług uważamy, że warto subskrybować Disney Plus i Amazon Music Unlimited, zwłaszcza jeśli rozważasz rezygnację z subskrypcji Spotify na rzecz Hi-Res Audio.