Amazon Echo Show 15 w końcu staje się telewizorem kuchennym, jakim zawsze chciał być

Amazon Echo Show 15 w końcu staje się telewizorem kuchennym, jakim zawsze chciał być

To, co wygląda i działa jak telewizor, jest teraz prawdziwym telewizorem. Dzięki nowej aktualizacji oprogramowania Echo Show 15 jest teraz kompatybilny z Amazon Fire TV, umożliwiając oglądanie ulubionych programów z różnych serwisów streamingowych.

Platformy takie jak YouTube, Disney Plus i Paramount Plus mają nowy dom w interfejsie Show 15. Jeśli nie masz nic przeciwko rozmazywaniu 15,6-calowego ekranu Full HD, możesz użyć nowego wirtualnego pilota do poruszania się po menu. Jest to szczególnie przydatne, ponieważ nie wszystkie aplikacje wideo są wrażliwe na dotyk. Jeśli jednak planujesz używać lub masz już ekran w swojej kuchni (Amazon już o tym wie (otwiera się w nowej karcie)), współpracuje on z pilotem Alexa Voice XNUMX. generacji, dzięki czemu możesz zachować go bez zadziorów. Lub możesz użyć aplikacji Fire TV; to wszystko jest takie samo.

Oprócz obsługi Fire TV, dźwięk Echo Show 15 zostaje ulepszony, przyjmując firmową „technologię przetwarzania dźwięku przestrzennego” z Echo Studio. Nie oznacza to, że Show 15 sam uzyskuje dźwięk przestrzenny, ponieważ wyświetlacz prawdopodobnie nie. Mimo to każda aktualizacja jest tego warta, jeśli oznacza bardziej wciągający dźwięk. Wydajność audio urządzenia, w tym słaby bas, jest jedną z jego największych wad.

Żadna z funkcji inteligentnego domu nie jest w żaden sposób skrócona. Nadal możesz korzystać z oryginalnych funkcji inteligentnego domu Echo Show 15, takich jak sterowanie innymi urządzeniami lub pakiety śledzenia.

rzut oka w przyszłość

Co ciekawe w Echo Show 15 jest to, że we wrześniu Amazon ujawnił, że ponad 70% właścicieli urządzeń (otwiera się w nowej karcie) używa go do oglądania czegoś w Prime Video. Mając to na uwadze, można argumentować, że Amazon nadał ekranowi trwalszy cel w trudnych czasach finansowych dla firmy.

Jeśli nie wiesz, jednostka Amazon Worldwide Digital, część firmy, która obsługuje urządzenia Alexa i Echo, może stracić 10 miliardów dolarów, zgodnie z raportem Business Insider (otwiera się w nowej karcie). Najwyraźniej urządzenia nie sprzedają się wystarczająco dobrze. Są popularne wśród swoich odbiorców, ale poza tą podstawową grupą nie ma wystarczającej liczby zainteresowanych konsumentów.

Testy te nie oznaczają, że koncentratory Alexa lub Echo przestaną działać z dnia na dzień. Z dala od. Jeśli już, możemy zobaczyć, jak Amazon robi wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić, że te urządzenia będą nadal otrzymywać wsparcie lub potencjalnie nowych nabywców. Więcej osób może odebrać Echo Show 15 ze względu na kompatybilność z Fire TV. Tak czy inaczej, ciekawie będzie zobaczyć, jaka przyszłość czeka Alexę i urządzenia, które ją obsługują.

Jeśli interesuje Cię Echo, koniecznie sprawdź najnowszą kolekcję najtańszych ofert Amazon Echo na grudzień TechRadar.