Dedykowany gracz użył moda do Minecrafta, aby dokonać niezwykłego wyczynu, jakim było zbudowanie komputera, a następnie uruchomienie na nim Dooma.

Użytkownik Reddita, Onesnowcrow, opublikował film pokazujący, jak gracz zamawiał części komputerowe przez internet satelitarny w grze Minecraft, zrzucał je z powietrza, składał, instalował Windows 98, a następnie demonstrował swoją moc, najpierw używając programu Paint, a następnie go uruchamiając. i gra. Strata.

Od lat jest popularnym trendem w Internecie, aby zobaczyć, na ile różnych sposobów i mediów można grać w starszą strzelankę FPS, ale zdecydowanie jest to jeden z najbardziej kreatywnych. Możesz obejrzeć wideo tutaj (otwiera się w nowej karcie).

did_he_just_order_pc_parts_via_satellite_internet z r/pcmasterrace

Analiza: modyfikacja „Doom” i nie tylko

Ktoś dostanie coś-coś do uruchomienia Doom stał się teraz sławny dzięki memom, ponieważ ludzie na całym świecie używają różnych rzeczy, które nie grają w Dooma, aby to zrobić.

Jak wtedy, gdy ktoś grał w grę, przechodząc test ciążowy lub gdy Doom sprawdzał czyjś profil na Twitterze. Oczywiście, "ale czy może uruchomić Doom?" wielu kreatywnych programistów poważnie podeszło do tego wyzwania.

A czasami wyzwanie wykracza poza Doom, ponieważ jedna pomysłowa osoba sprawiła, że ​​pełna wersja Pokémon Red jest grywalna za pośrednictwem własnego awatara na Twitterze. Nie wspominając o najnowszym „Twitch Plays Elden Ring”, który został zainspirowany słynnym wydarzeniem „Twitch Plays Pokemon”.

Udostępnij to