Algo sospechoso se esta gestando en el proximo evento Big

Nadszedł czas, aby gracze Splatoon 3 zebrali się razem na pluskanie łososiowatych, ponieważ Nintendo ogłosiło daty nadchodzącego wydarzenia kooperacyjnego Big Run.

Big Run odbędzie się w dniach 10-12 grudnia, a miasto Splatsville ze Splatoon 3 zostanie najechane przez łososiowatych, ryby-hybrydy, które wcześniej można było zobaczyć w istniejącym trybie kooperacji gry, Salmon Run.

Chociaż podano niewiele szczegółów na temat faktycznej zawartości trybu specjalnego, można wiele wywnioskować z obrazów promocyjnych widocznych na stronie Nintendo na Twitterze.

Wszyscy jesteśmy na tej samej łodzi

Będziemy potrzebować większego Sloshera. -timery i wykonaj kilka obrotów Salmon Run już dziś! pic.twitter.com/MbfrvpixrRN29 listopada 2022 r

Zobacz więcej

Podczas gdy Salmon Run oferuje stylizacje podobne do scenariusza zdobycia flagi, w którym czterech graczy walczy z hordami łososiowatych, które starają się zebrać złote jaja, wydaje się, że cel Big Run jest nieco inny.

Obrazy promocyjne z oficjalnego ogłoszenia Nintendo pokazują Squid King trzymającego złotego łososiowatego. Może to wskazywać na inny przedmiot kolekcjonerski lub trofeum w grze, być może tylko jeden na czteroosobową drużynę, aby podnieść stawkę tak bardzo.

Wiemy, że Wahoo World to pierwszy obszar Splatsville, którego musisz bronić przed inwazją łososiowatych, a gracze będą mogli przybyć ze swoją kohortą od 10 grudnia tylko na kilka dni.

Big Run będzie pierwszą ofertą Chill Season 2022 Splatoon 3, której reszta została opisana w informacjach o nadchodzącej łatce (otwiera się w nowej karcie). Sądząc po nich, najważniejsze atrakcje to pięćdziesiąt nowych przedmiotów do znalezienia w sklepie, trzy nowe rodzaje broni i nowy poziom Salmon Run zatytułowany Marooner's Bay.

Udostępnij to