To oficjalne: Shadow and Bone sezon 2 oficjalnie rozpoczyna się w serwisie Netflix 16 marca 2023 r.

Jak zapowiedział Netflix 8 grudnia w sieciach społecznościowych streamera, przebojowy serial fantasy powróci na nasze ekrany w niezbyt odległej przyszłości. Podobnie jak jego poprzednik, sezon 2 Shadow and Bone zawiera osiem odcinków, z których wszystkie pojawią się w dniu premiery.

Sprawdź oficjalne ogłoszenie w tweecie poniżej, które zawiera również kilka obrazów poglądowych:

Shadow and Bone powraca 16 marca! Oto twoje pierwsze spojrzenie na sezon 2: grudzień 4 r. pic.twitter.com/EBOavYy8sb

Zobacz więcej

Wcześniej wiedzieliśmy, że sezon 2 Shadow and Bone pojawi się w 2023 roku, a teraz wiemy, kiedy jeden z najlepszych programów Netflix ponownie zaszczyci nas swoją obecnością. A biorąc pod uwagę, jak bardzo podobał nam się pierwszy sezon Shadow and Bone (przeczytaj naszą recenzję Shadow and Bone, aby uzyskać więcej informacji), zdecydowanie nie możemy się doczekać.

W komunikacie prasowym Netflix ujawnił również oficjalne streszczenie sezonu 2: „Alina Starkov ucieka. Dla niektórych latarnia nadziei, dla innych podejrzana o zdradę, jest zdeterminowana, by zakończyć Fałdę Cieni i ocalić Ravkę przed ruiną.

Ale generał Kirigan powrócił, by dokończyć to, co zaczął. Wspierany przez przerażającą nową armię pozornie niezniszczalnych duchów potworów i przerażających nowych rekrutów Grishy, ​​Kirigan jest bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek. , Alina i Mal zbierają nowych, potężnych sojuszników i rozpoczynają podróż przez kontynent w celu odnalezienia dwóch mitycznych stworzeń, które wzmocnią ich moce.

Po powrocie do Ketterdamu Kruki muszą zawrzeć nowe sojusze, stawiając czoła starym rywalom i jeszcze starszym urazom, które zagrażają nie tylko ich miejscu w Baryłce, ale także ich życiu. Raz Kruki otrzymały możliwość napadu na śmiertelnika. ponownie znajdują się na kursie kolizyjnym z legendarnym Przywoływaczem Słońca.

„Cień i kość, oparty na bestsellerowych powieściach Grishaverse autorstwa Leigh Bardugo, powraca z drugim sezonem nowych przyjaźni, nowych romansów, większych bitew, epickich przygód i szokującego rodzinnego sekretu, który może wszystko zniszczyć”.

SHADOW AND BONEsezon 216 marca pic.twitter.com/fn1pBf0bAUDD8 grudnia 2022 r.

Zobacz więcej

W drugim sezonie Shadow and Bone powrócą główni aktorzy, w tym Jessie Mei Li (Alina Starkov), Ben Barnes (generał Kirigan) i Archie Renaux (Mal Oretsov). Do tego trio dołączają inni stali bywalcy serii: Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej Ghafa), Kit Young (Jesper Fahey), Danielle Galligan (Nina Zenik), Calahan Skogman (Matthias), Daisy Head (Genya Safin) i Zoe . Wanamaker (Baghra).

Ponadto w sezonie 2 pojawią się cztery nowe postacie drugoplanowe. Patrick Gibson (Tolkien, The OA), Jack Wolfe (Wiedźmin), Lewis Tan (Mortal Kombat) i Anna Leong Brophy (Traces) zagrają ulubione postacie fanów, Nikolai Lantsov. Wylan Hendriks, Tolya Yul-Battar i Tamar Kir-Battar.

Podobnie jak pierwszy sezon serialu, sezon 2 Shadow and Bone został napisany przez Erica Heisserera i będzie adaptacją kilku powieści z serii książek fantasy Leigh Bardugo.

Aby uzyskać więcej treści opartych na Netflix, sprawdź nasze typy najlepszych filmów Netflix i najlepszych filmów dokumentalnych Netflix, dostępnych w jednej z najlepszych usług przesyłania strumieniowego na świecie.

Dzisiejsze najlepsze oferty Netflix

(otwiera się w nowej karcie)Netflix (otwiera się w nowej karcie)Netflix (otwiera się w nowej karcie)
(* 2 *)

Udostępnij to