Mark Gurman, reporter Bloomberga i częste źródło wiadomości Apple, zastanawiał się nad jedną z kluczowych funkcji debiutujących w długo oczekiwanych słuchawkach AirPods Pro 2 firmy Apple i nie jest to dobra wiadomość.

Co nowego? Cóż, fanatycy fitnessu od dawna czekali na wprowadzenie czujnika temperatury (coś, co Honor mówi, że najpierw pojawi się w słuchawkach dousznych 3 Pro, ale nigdy do końca tego nie zrobiło), a nawet monitorowanie tętna w słuchawkach.nowe AirPods. Ale w swoim najnowszym biuletynie Power On (otwiera się w nowej karcie) Gurman pisze:

„Tegoroczne AirPods Pro raczej nie będą miały monitorowania tętna… W ostatnich miesiącach pojawiały się plotki, że tegoroczny model ma możliwość określania tętna czy temperatury ciała użytkownika. Powiedziano mi, że żadna z funkcji prawdopodobnie nie pojawi się w aktualizacji 2022, chociaż oba ulepszenia zostały zbadane w firmie i mogą pojawić się pewnego dnia.

Gurman zwraca również uwagę, że jeśli kupiłeś pierwsze flagowe bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods Pro z redukcją szumów blisko daty premiery w październiku 2019 r., prawdopodobnie wkrótce będziesz szukać młodszego modelu, ponieważ baterie znajdują się nawet w najlepszych bezprzewodowych słuchawkach dousznych. t trwać wiecznie

Nowy i ulepszony zestaw douszny AirPods prawdopodobnie jako pierwszy otrzymał tę funkcję w raporcie z 52Audio.com (otwiera się w nowej karcie), twierdząc, że AirPods Pro 2 będzie zawierał czujniki tętna i temperatury, a także głośniki. w etui z funkcją ładowania (to drugie, aby pomóc osobom niedosłyszącym).

(*2*)Opinia: Jeśli Apple może dostarczyć gdzie indziej, nikt nie będzie zdenerwowany

biegacz korzystający ze słuchawek airpods pro na plaży

Apple AirPods Pro 2 prawdopodobnie pomogą użytkownikom na wiele sposobów innych niż pomiar tętna lub temperatury. (Źródło zdjęcia: Apple)

Taka jest popularność innowacyjnej linii Apple AirPods, że wydaje się mało prawdopodobne, aby pominięcie termometru lub pulsometru przechytrzyło ich.

Tak, chcielibyśmy zobaczyć regulację głośności nauszną, zaktualizowany układ H1, ładowanie USB-C i najnowsze plotki, które dotyczą tych rzeczy, ale dosłownie mieliśmy sytuację, w której słuchawki Honor 3 Pro nie mógł oferować podobnych funkcji zdrowotnych, a to nie miało znaczenia dzięki jego doskonałości dźwiękowej. Jeśli więc osiągną one również dźwięk, nie będziemy się tym przejmować.

I nie zapominaj, że tej konkretnej funkcji (lub prawdopodobnie jej braku) nie należy mylić z patentem Apple zauważonym w lutym, który może pozwolić słuchawkom giganta z Cupertino monitorować twoje treningi i przekazywać ci informacje zwrotne na temat wykonywania. pozy Ten patent (otwiera się w nowej karcie) (który został zauważony przez Apple Insider (otwiera się w nowej karcie)) opisuje „bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z wykrywaniem pozycji” i służy jako dowód na to, że „Apple jest zainteresowane przyszłymi formami słuchawek AirPods może pomóc użytkownikom w rutynowych ćwiczeniach w przyszłych epidemiach, nawet jeśli nie dzieje się to teraz.

Ta konkretna technologia może wykorzystywać czujniki do zbierania informacji o orientacji użytkownika (a nie o temperaturze użytkownika), w tym pomiarach akcelerometru, co dobrze pasowałoby do Apple Fitness Plus, subskrypcji szkoleniowej Apple, która oferuje wybór ćwiczeń do wypróbowania w domu. w tym joga. , trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT), bieganie na bieżni, spinning i pilates.

Oczywiście to Apple, firma, która nawet oficjalnie nie potwierdziła, że ​​pracuje nad następną generacją swoich słuchawek z redukcją szumów i na pewno nie zrobi tego aż do rzeczywistej premiery swoich AirPods Pro 2, ponieważ mogą, ale nie muszą . . dzwonię.

Ale kiedy już to zrobią (a Mark Gurman z pewnością myśli, że tak się stanie do końca roku), będzie z pewnością wiele do świętowania i wiele do opanowania.

Na razie bądźcie czujni: będziemy dostarczać wam wszystkie przecieki, gdy tylko… wyjdą na jaw.

Udostępnij to