Garmin Forerunner 245 to jeden z najlepszych zegarków i zegarków do biegania Garmin, które możesz kupić, nawet z jego następcą, Forerunner 255, który jest teraz na półkach.

Podczas gdy 255 wciąż jest w pełnej cenie, ta pierwsza umowa Amazon Prime Day na Forerunner 245 obniża cenę z 349.99 USD do 253.98 USD (otwiera się w nowej karcie), tylko o 4 USD od najniższej ceny.

Biorąc pod uwagę wszystko, co dostajesz w tym zegarku do biegania, jest to świetny zakup w tej chwili i może nawet mieć lepszy stosunek jakości do ceny niż jego nowszy odpowiednik.

Ta zniżka to wczesna wyprzedaż Amazon Prime Day i nie wiemy, kiedy się skończy, więc jeśli chcesz, możesz ją zdobyć tak szybko, jak to możliwe, aby jak najszybciej dostać ją na nadgarstek. tak szybko, jak to możliwe.

Garmin Forerunner 245 zawiera wiele funkcji w eleganckim, lekkim zegarku. Posiada wbudowany GPS, śledzenie różnych aktywności (takich jak bieganie, jazda na rowerze i pływanie, ponieważ ten multisportowy zegarek jest przeznaczony dla triathlonistów), całodzienne monitorowanie tętna oraz wskazówki pomagające zarządzać obciążeniem energetycznym. trening. .

Ta cena sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej atrakcyjna opcja i chociaż Forerunner 255 ma wiele nowych funkcji, nie uważamy, że ma wystarczająco dużo nowych funkcji, aby uzasadnić różnicę w cenie.

Ponieważ model 245 jest prawie w najniższej cenie w historii, ta oferta jest świetną okazją do zakupu gwiezdnego zegarka do biegania.

Comme nous l'avons wymienionych, il s'agit de l'un des prix les plus bas que nous ayons vus pour le Forerunner 245, et nous ne pouvons pas être sûrs qu'il baissera lors des soldes Amazon Prime Day les 12 i 13 Lipiec. Sprawdzaj jednak nasze główne centrum Amazon Prime Day, ponieważ jeśli ta oferta nie jest dla Ciebie, na pewno znajdziesz inne świetne oferty na smartwatche w nadchodzących dniach.

Dzisiejsze najlepsze oferty zegarków do biegania:

Titulaire d'une maîtrise en journalisme de l'Université de Cardiff, Matt rozpoczął swoją karierę w dziennikarstwie numerycznym w Men's Health et y est resté pendant plus deux ans, o il a fait ses preuves dans les reportages sur la santé et la kondycja fizyczna. Od tego czasu jego byline pojawiał się w wielu różnych publikacjach i witrynach, w tym w Runner's World, Women's Health, Men's Fitness, LiveScience i Fit&Well, obejmujących wszystko, od ćwiczeń, przez odżywianie, zdrowie psychiczne i nie tylko, po sporty ekstremalne dla Red Bulla. .

Rozciąganie to najlepsza wskazówka fitness Matta. Po raz pierwszy odkrył ćwiczenia poprzez sztuki walki, będąc czarnym pasem w karate i trenując przez wiele lat kickboxing. Podczas COVID zakochała się również w jodze, ponieważ łączyła rozciąganie w stylu sztuk walki z pewną przestrzenią osobistą.

Kiedy nie trenuje ani nie pisze o zdrowiu i kondycji, można go spotkać czytającego grube książki fantasy z mnóstwem fikcyjnych map.

Udostępnij to