Gdy zbliżają się długo oczekiwane dni, widzimy niesamowite oferty VPN w Czarny piątek, które obniżają cenę oprogramowania zabezpieczającego. Jest jednak jeden sprzedawca, który w tym roku poszedł o krok dalej.

Jedna z najlepszych usług VPN na rynku, PureVPN, właśnie wydała imponującą ofertę, której trudno odmówić.

W najbardziej przystępnej cenie VPN, jaką widzieliśmy, będziesz mógł uzyskać pięć lat ochrony za jedyne 1.41 USD miesięcznie. Czytelnicy TechRadar mogą jednak jeszcze bardziej obniżyć tę cenę i Zaoszczędź i dodatkowe 15% od ceny regularnej - przy kasie wystarczy dodać kod TEC15 obniżyć cenę do jednego oszałamiające 1.20 € miesięcznie (otwiera się w nowej karcie).

Jednak pięcioletnie zobowiązanie może być zbyt duże dla wielu użytkowników, ale nie martw się, PureVPN rozszerzył swoją hojną ofertę również na krótsze plany.

Czytaj dalej, ponieważ bardziej szczegółowo omawiamy te bezkonkurencyjne oferty.

Pełne oferty PureVPN VPN:

Co sprawia, że ​​oferta PureVPN jest tak dobra?

Najdłuższa umowa PureVPN to bez dwóch zdań najtańsza sieć VPN, którą możesz kupić w Czarny piątek.

I chociaż nie znajduje się w pierwszej piątce usług na naszej liście najlepszych usług, jest zaufanym dostawcą, który ostatnio wykazał się dość poważnym zaangażowaniem w bezpieczeństwo użytkowników w Internecie.

Na początek najnowszy rebrand PureVPN rozszerzył swoją linię produktów. Za dodatkową opłatą możesz również uzyskać oprogramowanie do zarządzania hasłami, narzędzie do ochrony przed kradzieżą tożsamości i aplikację do szyfrowania plików.

Zauważyliśmy również pewne ulepszenia w naszej ostatniej rundzie testów. Odblokował na przykład wszystkie platformy streamingowe, z którymi testowaliśmy go tym razem. Należą do nich Netflix, Amazon Prime i Disney Plus. Niedawno poparł nawet swoje twierdzenie o zerowych dziennikach niezależnym audytem.

Oprócz drobnych problemów z aplikacjami i niespójności w porównaniu z niektórymi konkurentami, PureVPN to solidna opcja ze średniej półki, która z pewnością ma teraz świetny stosunek jakości do ceny.

Dzisiejsze najlepsze oferty purevpn

(otwiera się w nowej karcie)PureVPN (otwiera się w nowej karcie)PureVPN (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to