Kultowa komedia, z którą rozmawia Joe Pera, została odwołana po trzech sezonach.

Program został wyprodukowany przez Adult Swim, blok programowy dla dorosłych Cartoon Network, z programami takimi jak Rick and Morty i American Dad w ramach listy programów.

Pierwszy wyemitowany w 2018 roku program składał się z 11-minutowych odcinków, w których komik Pera zagrał fikcyjną wersję samego siebie. Ta Pear mieszka na Górnym Półwyspie Michigan i uczęszcza do lokalnego chóru uniwersyteckiego. W każdym odcinku mówi bezpośrednio do widza na codzienne tematy, od tańca przez fasolę po lekcje gry na pianinie. Po drodze widzowie poznali swoich znajomych i sąsiadów.

Program trwał w sumie przez trzy sezony, w sumie wyemitowano 32 odcinki, w tym specjalny świąteczny.

Pera, która jest obecnie w trasie ze swoim stand-upem, ujawniła wiadomości w swoim cotygodniowym biuletynie. Napisał: „Piszę, aby podzielić się niefortunną wiadomością, że „Joe Pera Talks With You” na razie się skończył. Wracaliśmy z Bethlehem w Pensylwanii rano po moim ostatnim występie w wiosennej trasie, kiedy dostałem telefon, że nie zostanie odnowiony na kolejny sezon. Im więcej dowiaduję się o tym, jak działa telewizja, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że to coś w rodzaju Cud, że nasz cichy 11-minutowy pokaz na skałach, fasoli, sklepach spożywczych i ekipach śniadaniowych był emitowany i trwał tak długo.

Kontynuował: „I dziwne, że sieć dała nam swobodę twórczą. To było tak, jakbyśmy coś wymyślili, inny rodzaj tonu, który pojawił się teraz trochę gdzie indziej. Trochę schludnie, ale też frustrująco, że wygraliśmy, nie będę mógł już tego odkrywać (przynajmniej w tym programie) Hej, jeśli kiedykolwiek zrobię coś innego, to był program, który zawsze chciałem obejrzeć i cieszę się, że teraz istnieje, ale Mam nadzieję, że nie.

Joe Pera Talks to You był krytycznym sukcesem (otwiera się w nowej karcie), z krytyczną oceną 100% na Rotten Tomatoes. Co zaskakujące, w każdym ze swoich trzech sezonów zdobył również 100% oglądalność. Jeden z recenzentów nazwał Perę „...delikatną, ale imponującą codzienną filozofką” i taki był nastrój wśród jego fanów serialu. Wszyscy, którzy to widzieli, pokochali to, ale to nie wystarczyło, aby wygrać czwarty sezon.

Analiza: te liczby są poza wykresami, więc dlaczego zostały anulowane?

Trudno sobie wyobrazić lepsze recenzje, co oznacza, że ​​odwołanie programu musiało być decyzją biznesową.

Adult Swim jest częścią uniwersum Warner Bros. Discovery, a ta fuzja skłoniła nowego dyrektora generalnego Davida Zaslava do podjęcia wszelkich starań, aby osiągnąć wiele natychmiastowych oszczędności kosztów.

Koszty najbardziej odczuła HBO, która również jest w trakcie serii odwołań. Pomimo gwiazdorskiej obsady, Żona podróżnika w czasie została zwolniona po zaledwie jednym sezonie na początku lipca, a pod koniec ubiegłego tygodnia zwolniono dramat z epoki Gentleman Jack.

Co więcej, HBO zdążyło już wyłączyć Demimonde, pierwszą solową kreację JJ Abramsa w telewizji od czasu jego oryginalnego hitu Alias, który miał budżet ponad 200 milionów euro.

Joe Pera Talks With You brzmiało jak definicja kultowego show. Widzowie to pokochali, o czym przekonacie się w przypływie żalu po tym, jak Pera ogłosiła koniec serialu.

Przykro mi, ale mam złe wieści o "Joe Pera Talks With You". Napisałem małą aktualizację tutaj: https://t.co/Ri2fdwWHm8 pic.twitter.com/b25YMYsY6k 7 lipca 2022

Zobacz więcej

Niestety, w czasach zaciskania pasa i cięcia kosztów, takie nisko oceniane pokazy wydają się łatwym mięsem dla liczników fasoli, a to prawdziwy wstyd.

Minął rok od odwołań, dowiedz się tutaj wszystkiego, co Netflix odwołał.

Udostępnij to