Telewizory Google TCL serii 6 znikają z półek: oto dlaczego

Telewizory Google TCL serii 6 znikają z półek: oto dlaczego

(*6*) Przez kilka następnych tygodni będziesz mieć problem ze znalezieniem nowej serii Google TV TCL 6 lub TCL XNUMX w Best Buy, ponieważ sprzedawca tymczasowo zawiesił sprzedaż w USA.

(*6*)Posunięcie Best Buy wydaje się być bezpośrednią odpowiedzią na protesty klientów dotyczące problemów z wydajnością telewizorów, problem, który według TCL jest w trakcie rozwiązywania.

(*6*) „TCL jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej klasy produktów o światowej klasy doświadczeniach, a nowy produkt z Google TV rzeczywiście nie różni się” – napisała firma w oświadczeniu.

(*6*)„Przykro nam, że niektórzy użytkownicy testują problemy ze stabilnością interfejsu użytkownika wyświetlane na telewizorach TCL z Google TV. Nasze wysokowydajne telewizory nieustannie ewoluują, a ostatnie aktualizacje oprogramowania pozwoliły nam poczynić znaczne postępy, ale nadal będziemy ulepszać nasze produkty za pomocą Google TV. Twoja cierpliwość jest doceniana, ponieważ klienci usługi zobaczą zauważalną poprawę w nadchodzących tygodniach. "

Analiza: czy Google TV nie ma być lepszy niż Android TV?

(*6*) To, że Google TV sprawia, że ​​telewizory TCL średniej klasy mają problem, nie jest wielką niespodzianką: to pierwszy rok, w którym TCL włączył Google TV, a jej sprzęt z pewnością nie został do tego zbudowany. To z kolei wydaje się być podstawową przyczyną wszystkich awarii i dziwnych zachowań, których doświadczają użytkownicy.

(*6*) Szkoda, bo w większości Google TV jest lepszą inteligentną platformą niż stary system Android TV. Nowy interfejs użytkownika jest bardziej estetyczny i wprowadzono szereg aktualizacji, które ułatwiają nawigację i śledzenie ulubionych programów i filmów.

(*6*) Ponieważ TCL ciężko pracuje nad rozwiązaniem problemów z Google TV, firma powiedziała Digital Trends, że nie wpłynie to na dostępność telewizora na rynkach międzynarodowych i będzie nadal oglądać wersje serialu Roku TV. Tymczasem półki sklepowe.