Te dwie oferty Alcatela to najtańsze oferty na telefony Amazon Prime Day

Te dwie oferty Alcatela to najtańsze oferty na telefony Amazon Prime Day
Zapomnij o flagowych telefonach, szukając ofert Prime Day. Chociaż Samsung, Apple i Google mogą próbować zwabić Cię fantazyjnymi specyfikacjami, eleganckim wyglądem i niesamowitą wydajnością aparatu, ceny, jakie pobierają, wystarczą, aby Twój portfel się zatrząsł. Z drugiej strony niektóre telefony starają się oferować najniższą możliwą cenę. Alcatel, marka znana z budżetowych telefonów, poszła o krok dalej, pokonując całą konkurencję, oferując najtańsze telefony w tegorocznej wyprzedaży Amazon Prime Day. Dzięki rabatom sięgającym 30% Alcatel może zaoferować Ci telefon za jedyne 34,99 EUR. Oczywiście ten telefon nie jest telefonem, który mógłby konkurować z większością innych urządzeń, ale jest zaskakująco przystępny cenowo, co czyni go doskonałym telefonem lub urządzeniem na rynku wtórnym dla tych, którzy nie interesują się wyszukanymi specyfikacjami. Oczywiście nie jest to telefon premium, ale będzie Cię kosztować mniej niż wyjście na lunch, rok Disney Plus lub znacznie mniej niż większość ofert na telefony komórkowe. Pomimo ceny nadal ma aparat, przyzwoity ekran (choć z nieporęcznymi ramkami), wystarczającą moc do wykonywania wszystkich podstawowych zadań i, co najbardziej ekscytujące, jeśli jesteś fanem muzyki. - gniazdo słuchawkowe!

Alcatel 1C 2019: na Amazon | Bez karty SIM | 49,99 € 34,99 € | 30% oszczędności
Alcatel 1C to niezwykle przystępny telefon. Gdy Amazon Prime Day zaoferuje oszczędności, zapłacisz tylko 34.99 €. Chociaż nie oferuje niczego imponującego, działa całkiem nieźle jak na swoją cenę. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich głównych aplikacji, których potrzebujesz, takich jak Google, YouTube, Gmail i Facebook, ma sprawny aparat, przyzwoitą żywotność baterii i wystarczającą moc obliczeniową, aby wykonać zadanie. większość działań.
Zobacz ofertę

Alcatel 1: na Amazon | Bez karty SIM | 66.34 € 49.99 € | 29% oszczędności
Alcatel ma drugi tani telefon na Amazon Prime Day: Alcatel 1. Kosztuje nieco więcej niż 1C za 49.99 USD, ale oferuje ulepszenia aparatu i procesora. Jeśli jednak cena jest Twoim głównym celem, 1C powyżej zrobi to samo i zaoszczędzi trochę więcej pieniędzy.
Zobacz ofertę

Najtańsze oferty na telefon

Szukasz innych tanich ofert na telefony? Tutaj znajdziesz najniższe ceny w Internecie oraz oferty dostępne w USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Nielimitowane minuty Nielimitowane SMS-y 12 GB danych Połączenia: w tym połączenia z MX i CA SMS-y: w tym wiadomości z MX i CA Dane: (zwolnione do 128 kb/s) Nieograniczone minuty Nieograniczone SMS-y 12 GB danych Połączenia: w tym połączenia z MX i CA SMS-y: w tym wiadomości z MX i CA Dane: (zwolnione do 128 kb/s) Nieograniczone minuty Nieograniczone SMS-y 2 GB danych Dane: maksymalna prędkość transmisji danych 8 Mb/s LaComparacion podsumowuje wszystkie najlepsze oferty w okresie wyprzedaży Prime Day i zebraliśmy wszystkie najlepsze oferty Prime Day w jednym, łatwym w obsłudze artykule, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie oferty szukam. Zdobądź najlepsze oferty na Apple iPhone 12 przed wszystkimi innymi! Wyślemy Ci szczegóły zamówienia w przedsprzedaży i najlepsze oferty Apple iPhone 12, gdy tylko staną się dostępne. Wyślij mi szczegółowe informacje na temat innych odpowiednich produktów firmy Techradar i innych nadchodzących marek. Wyślij mi szczegółowe informacje na temat innych odpowiednich produktów stron trzecich. Żadnego spamu, obiecuję. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, a my nigdy nie udostępnimy Twoich danych bez Twojej zgody.