Samsung sugeruje, że jego nadchodzący laptop Galaxy Book z systemem Windows, który ma zostać zaprezentowany na Unpacked 1 lutego, otrzyma traktowanie Ultra, podobnie jak tablet Galaxy Tab S8 Ultra i nadchodzący telefon Galaxy S23 Ultra. To z pewnością oznacza S Pen na pokładzie, ponieważ Samsung zamknął rodzinę urządzeń Note, aby skupić się na Ultra. Mogliśmy również zobaczyć ulepszone aparaty, jako bardzo, bardzo wysoki koszt.

We wpisie na blogu TM Roh, prezesa i szefa działu Mobile eXperiences (MX), Samsung zagłębia się w to, co oznacza przejście z urządzeń marki Note na urządzenia Ultra. Roh przytacza wydajność i możliwości aparatu, po czym dodaje: „Ultra znaczy duży”.

Przed wydarzeniem Samsung Unpacked w San Francisco firma już przyjmuje rezerwacje online na dwa urządzenia, smartfon i Galaxy Book, prawdopodobnie laptop z systemem Windows po Galaxy Book XNUMX Pro piętnaście cali, ale mogliśmy zobaczyć, jak Samsung wypuszcza coś jeszcze większy, być może, aby konkurować z najlepszym Macbookiem Pro firmy Apple.

To byłby Galaxy Book Ultra

Macbook Pro został dzisiaj zaktualizowany o szybszy procesor M2 Pro, więc sensowne byłoby, aby Samsung próbował nabrać rozpędu w tygodniach poprzedzających premierę, wprowadzając nowe urządzenie. Firma może być bardziej godnym konkurentem Apple w przestrzeni telefonicznej, ale jej Galaxy Book XNUMX Pro wypadł dobrze w naszych testach.

Lepszym rozwiązaniem byłoby dodanie pióra, S Pen marki Samsung, logicznie, do Galaxy Book Ultra. Spodziewamy się również aktualizacji aparatu, a ponieważ kamera internetowa jest najważniejszym obiektywem w laptopie, to aparat wymaga ulepszenia. Spodziewamy się również wzrostu wydajności, więc najnowszy układ Intela w środku byłby dobrym wyborem.

Samsunga Galaxy Book2 Pro 360

Samsung Galaxy Book2 Pro XNUMX (Źródło zdjęcia: Samsung)

Samsung mówi trochę o łączności w swoim poście na blogu, więc spodziewamy się również, że Galaxy Book Ultra będzie wyposażony w opcje łączności komórkowej, być może nawet szybkie sieci 5G. Laptop, który stoi nieruchomo i ma ogromną antenę w porównaniu ze smartfonem, jest lepszym pretendentem do najszybszej fali 5G mmWave, jeśli używasz laptopa w podłączonym obszarze.

Oczywiście Samsung może po prostu odnosić się do łączności między laptopem a nowymi telefonami Galaxy S23. Laptop może być całkowicie zależny od nowszych telefonów w zakresie łączności komórkowej, z pakietem oprogramowania zautomatyzowanego do nawiązywania tego połączenia, gdy oba są w zasięgu. Na to drugie czekamy, bo laptopów 5G wciąż brakuje.

Mnóstwo wskazówek, ale żadnych szczegółów.

Niestety, post na blogu zawiera kilka szczegółowych informacji, a nawet możliwych do wyliczenia wskazówek, czego można się spodziewać po nowym telefonie. Możemy tylko zgadywać nowego laptopa na podstawie faktu, że nie ma wersji Ultra Galaxy Book, a są to funkcje, których Galaxy Book musiałby pasować do Galaxy S22 Ultra lub Galaxy Tab S8 Ultra.

Więcej informacji na temat nowych telefonów i laptopów, a także wszelkich nowych urządzeń firmy Samsung, będziemy zamieszczać w bieżących relacjach z wydarzenia Samsung Unpacked. Spodziewamy się wspaniałych nowych aparatów, wspaniałych nowych laptopów, a może nawet niespodzianek.

Udostępnij to