Nie słyszeliśmy zbyt wiele o Samsung Galaxy Z Fold 4, ale to się teraz zmieniło, ponieważ wyciek zawiera szczegółowe rozmiary ekranu i jedną kluczową cechę: następny składany telefon Samsunga będzie miał najwyraźniej gniazdo rysika S Pen.

To według źródeł, które rozmawiały z TheElec, i jest to wiarygodne twierdzenie. Samsung Galaxy Z Fold 3 już obsługuje rysik, tylko bez gniazda S Pen, a Samsung zawiera takie gniazdo w Samsung Galaxy S22 Ultra, prawdopodobnie zrobi to samo w Galaxy Z Fold 4.

Wyciek sugerował również, że Samsung Galaxy Z Fold 4 będzie miał 7,56-calowy ekran główny i 6,19-calowy ekran obudowy. Są to funkcjonalnie identyczne rozmiary jak główny ekran o przekątnej 7,6 cala i drugi ekran o przekątnej 6,2 cala w Galaxy Z Fold 3.

Najwyraźniej ogólny wygląd obu telefonów również będzie podobny, a Samsung najwyraźniej skupi się na poprawie trwałości, a nie na zmianie projektu. Oczywiście obecność gniazda S Pen będzie oznaczać trochę ulepszeń.

Te same źródła podały również szczegóły dotyczące Samsunga Galaxy Z Flip 4, który podobno będzie miał 6,7-calowy ekran główny i 1,9-calowy ekran okładki. Jest bardzo podobny do Samsunga Galaxy Z Flip 3, więc nie spodziewaj się tutaj żadnych dużych zmian projektowych.

Wreszcie, źródła podają, że te dwa nadchodzące składane elementy wylądują w tym samym czasie, zgodnie z oczekiwaniami. Sierpień oznaczałby rok od ogłoszenia obecnych modeli, więc ten miesiąc wydaje się najbardziej prawdopodobny.

(* 3 *)Rysik Samsung Galaxy S22 S

Galaxy S22 Ultra ma gniazdo, więc Z Fold 4 też powinien (Źródło zdjęcia: Future)

Recenzja: Gniazdo S Pen jest oczywistym dodatkiem, a Galaxy Z Fold 3 powinien już mieć (*4*)

Chociaż jest to pierwszy raport o włączeniu gniazda S Pen w Samsung Galaxy Z Fold 4, uważamy, że twierdzenie jest prawdopodobnie trafne.

Sensowne byłoby, aby ten telefon podążał tą samą ścieżką, co linia Galaxy S Ultra, która przeszła z obsługi S Pen w zeszłym roku do automatu w tym roku. Ale jeśli już, to duże składane ekrany Samsunga są jeszcze lepiej przystosowane do rysika.

Duży ekran Galaxy Z Fold sprawia, że ​​idealnie nadaje się do rysowania i robienia notatek w sposób, z którym nie poradzi sobie nawet duży popularny smartfon. S Pen jest zatem idealnym towarzyszem, a gniazdo na niego jest prawie niezbędną funkcją, ponieważ w przeciwnym razie ryzykujesz jego utratę (chyba że zainwestujesz w etui z przecięciem).

Rozczarowujące było to, że Samsung Galaxy Z Fold 3 nie miał gniazda na rysik S Pen, ale mamy nadzieję, że Samsung naprawi swój błąd w Z Fold 4.

Via GSMArena

Udostępnij to