Samsung Galaxy S22 może być dostarczany z cennym prezentem

Samsung Galaxy S22 może być dostarczany z cennym prezentem

Samsung często rozdaje gratisy ze swoimi droższymi telefonami i tabletami, a linia Samsung Galaxy S22 nie wydaje się być wyjątkiem, ponieważ wstępna lista sklepów sugeruje, że telefony mogą być dostarczane z Samsung Galaxy Buds Pro.

Tak twierdzi polska strona odkryta przez TechInsider, która oferuje również kredyt, jeśli wymienisz swój stary telefon. Ta umowa jest podobno dostępna z Galaxy S22, Samsung Galaxy S22 Plus i Samsung Galaxy S22 Ultra, ale tylko w przypadku zamówienia w przedsprzedaży.

Samsung Galaxy Buds Pro kosztuje 4 EUR / XNUMX EUR / XNUMX USD, więc nie są to niedrogie i znośne słuchawki, jak potwierdza nasza XNUMX-gwiazdkowa recenzja. Oczywiście możliwe jest, że lista (która została teraz usunięta) jest niedokładna lub że inne obszary mają inne korzyści związane z zamówieniem w przedsprzedaży.

W każdym razie lista zawiera również datę premiery Samsunga Galaxy S22 Ultra 2 lutego, z pozostałymi dwoma modelami wymienionymi na 3 marca, podczas gdy zamówienia w przedsprzedaży na wszystkie XNUMX wydają się otwierać XNUMX lutego. informacje, które otrzymaliśmy z innych źródeł.

Prawdziwe pudełko Galaxy S22 Ultra wyciekło! 👀 pic.twitter.com/jn8BGUrnl 6 lutego 2022 r.

Zobacz więcej

W innym miejscu wyciek znany jako lanzk wykorzystał Naver (południowokoreańską witrynę blogową) do opublikowania obrazu tego, co rzekomo jest pudełkiem detalicznym Samsunga Galaxy S22 Ultra.

To samo źródło opublikowało również zdjęcie czegoś, co wydaje się być Samsungiem Galaxy Tab S8 Ultra na wystawie w sklepie. Obrazy, które zostały szerzej udostępnione przez @sondesix, nie pokazują nam zbyt wiele rzeczy, których nie widzieliśmy wcześniej, ale to najnowsze oferuje inne spojrzenie na to własne wycięcie.

Powiedzielibyśmy, że to pewne oznaki, że urządzenia wkrótce będą w sprzedaży, z wyjątkiem tego, że nie potrzebujemy tych znaków, ponieważ wiemy, że Samsung planuje duże wydarzenie na XNUMX lutego, gdzie prawie na pewno zostaną ogłoszone.

Samsung Galaxy Chleby Pro

Samsung Galaxy Buds Pro (Źródło zdjęcia: przyszłość)

Analiza: rozsądna przewaga przed zamówieniem

Jeśli wszystkie trzy modele Samsung Galaxy S3 są dostarczane z parą Samsung Galaxy Buds Pro, to solidny bonus, ale nic niezwykłego według standardów Samsunga.

Jeśli zamówiłeś Samsunga Galaxy S21 Ultra w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii, możesz również otrzymać bezpłatną parę, a były one nową wersją w czasie, gdy mają teraz rok, więc ta umowa miała tę, ale dwa tańsze modele S2 były dostarczane z tańszym Samsung Galaxy Buds Live.

Ale jak już wspomniano, upominki w przedsprzedaży mogą się różnić w zależności od obszaru, jak to często bywa, a fakt, że wszystkie 3 rzekomo są dostarczane z Buds Pro, jest lekką czerwoną flagą, ponieważ spodziewamy się, że Ultra otrzyma upominki w przedsprzedaży niż inne. 2 modele

Tak czy inaczej, wydaje się prawdopodobne, że zamówienia w przedsprzedaży zostaną otwarte XNUMX lutego, więc powinieneś wiedzieć na pewno, jakie dodatki Samsung wkrótce wyda.

Przez telefon Arena