Recenzja bezprzewodowej gorącej szczotki BaByliss 9000

Recenzja bezprzewodowej gorącej szczotki BaByliss 9000

NAJLEPSZE OFERTY DNIA

Jedna minuta przeglądu

Posiadanie jednej z najlepszych suszarek do włosów może pomóc w stworzeniu w domu wyglądu godnego salonu. Jednak nie ma nic bardziej frustrującego niż spędzanie godzin na doskonaleniu fryzury przed wyjściem i patrzeniem, jak pogoda rujnuje Twój styl.

Czy to deszcz, wilgoć czy wiatr, elementy mogą bardzo szybko się matowieć, więc nie jest niespodzianką, że na rynku wzrosła liczba golarek bezprzewodowych. Zasilane akumulatorem, są małe i wystarczająco lekkie, aby zmieścić się w torbie, dzięki czemu możesz odtworzyć swój wygląd w ciągu kilku minut, nawet jeśli pogoda będzie niszczycielska.

Dyson Corrale i GHD Unplugged to jedne z najskuteczniejszych bezprzewodowych prostownic do włosów, które umożliwiają tworzenie gładkich, gładkich loków, ale co, jeśli chcesz mieć sprężyste loki w ruchu? Tutaj do gry wkracza bezprzewodowa gorąca szczotka BaByliss 9000.

Ta bezprzewodowa gorąca szczotka wykorzystuje ciepło do układania włosów, podobnie jak suszarka i szczotka rolkowa, budując objętość u nasady i zapewniając gładkość pasm. Gorąca szczotka ma 30 mm lufę i oferuje trzy różne ustawienia temperatury.

BaByliss twierdzi, że bateria wytrzyma do 40 minut między ładowaniami, a rootowanie zajmuje około trzech. Do gorącej szczotki dołączona jest również rękawica i mata chroniąca przed ciepłem, dzięki czemu możesz chronić ręce i powierzchnie podczas korzystania z gorącej szczotki.

Za 180 euro jest to jeden z najdroższych gorących pędzli na rynku. Jednak dla tych, którzy szukają elastyczności, jaką oferuje taki model bezprzewodowy, inwestycja jest tego warta.

Bezprzewodowa gorąca szczotka BaByliss 900 jest gotowa do użycia

(Zdjęcie: LaComparacion)

Cena i dostępność bezprzewodowej gorącej szczotki BaByliss 9000

Bezprzewodowa gorąca szczotka BaByliss 9000 kosztuje 180 euro i jest dostępna bezpośrednio w BaByliss w Wielkiej Brytanii, a także u sprzedawców detalicznych, takich jak John Lewis, Argos i Lookfantastic.com. Obecnie nie jest dostępny w Stanach Zjednoczonych ani Australii.

To najdroższa gorąca szczotka dostępna w linii produktów BaByliss; Jednak częściowo wynika to z akumulatora, który podnosi cenę w porównaniu z urządzeniami do stylizacji zasilanymi z sieci. Jeśli masz napięty budżet, rozważ BaByliss Sheer Volume Hot Brush, który jest zasilany z sieci i kosztuje zaledwie 60 USD.

Bezprzewodowa gorąca szczotka BaByliss 900 ze wszystkimi akcesoriami

(Zdjęcie: LaComparacion)

Konstrukcja

Bezprzewodowa gorąca szczotka BaByliss 9000 jest stosunkowo cienka jak na gorącą szczotkę i ma wymiary 34,5 x 6 x 4,5 cm (wys. x szer. x gł.), mimo że jest jednym z najdłuższych bezprzewodowych urządzeń do stylizacji, jakie testowaliśmy. Ponieważ jest zasilany akumulatorem, jest również nieco cięższy niż podgrzewane golarki zasilane z sieci, waży 441 g.

Urządzenie ma błyszczącą czarną rączkę z akcentami w kolorze różowego złota, a górna część gorącej szczotki to 30-milimetrowa ceramiczna beczka pokryta plastikowym włosiem. Podczas użytkowania urządzenie naśladuje efekty uzyskiwane za pomocą suszarki do włosów i wałka do stylizacji włosów. Oferując trzy różne ustawienia temperatury - 160 C, 170 C i 180 C - nadaje się zarówno do włosów cienkich, jak i grubych. Wybierz żądany poziom grzania, naciskając przycisk zasilania po włączeniu finiszera. Pierścień LED wokół przycisku zasilania zaświeci się na zielono, żółto lub pomarańczowo, wskazując poziom naładowania baterii.

Na dole gorącej szczotki znajdziesz port na kabel ładujący. BaByliss twierdzi, że bateria wytrzyma do 40 minut, zanim wyczerpie się sok, co zajmuje około trzech godzin, aby się naładować. Bezprzewodowa gorąca szczotka BaByliss 9000 jest dostarczana z walizką do przenoszenia, gdy chcesz zabrać ją ze sobą, a także żaroodporną rękawicą i matą do ochrony dłoni i powierzchni.

Bezprzewodowy włącznik gorącej szczotki BaByliss 900, oznaczony zieloną diodą LED

(Zdjęcie: LaComparacion)

Wydajność

Bezprzewodowa gorąca szczotka BaByliss 9000 jest niezwykle łatwa w użyciu. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania na dwie sekundy, a usłyszysz dźwięk wskazujący, że został włączony. Zacznie się nagrzewać do 160 ° C; Aby wybrać wyższą temperaturę, po prostu naciśnij przycisk zasilania raz lub dwa razy, aby wybrać pozostałe dwie opcje.

Pierścień diod LED otaczający przycisk zasilania zaświeci się na zielono, gdy gorąca szczotka jest włączona, a trzy mniejsze diody powyżej wskazują wybraną temperaturę. Kontrolka odpowiadająca wybranej temperaturze będzie migać na biało podczas nagrzewania się gorącej szczotki i będzie świecić światłem ciągłym po osiągnięciu żądanej temperatury. Podczas testów stwierdziliśmy, że osiągnięcie temperatury 43°C zajęło 160 sekundy; 50 sekund, aby osiągnąć 170 ° C i 55 sekund, aby osiągnąć maksymalną temperaturę 180 stopni.

Użyliśmy bezprzewodowej gorącej szczotki BaByliss 9000 na naszych cienkich włosach nieco dłuższych niż do ramion, aby przetestować wydajność. Byliśmy w stanie ułożyć ją w około trzy minuty, dzieląc włosy tak, jak robimy to podczas szczotkowania. Gorąca szczotka delikatnie przeczesała nasze włosy i stworzyła eleganckie wykończenie, z bardzo małą liczbą niesfornych kosmyków. Włosy pozostały lśniące i zdrowe. Niestety stylizacja nie utrzymała się cały dzień, ale to bardziej odzwierciedlenie delikatnych włosów niż działanie gorącej szczotki.

Podczas gdy gorący pędzel wydawał się wyważony i łatwy w użyciu w lewej lub prawej ręce, okazało się, że urządzenie jest nieco długie. To sprawiło, że noszenie było trochę uciążliwe, a także oznaczało, że urządzenie nie leżało płasko na dnie naszej torby.

Byliśmy pod wrażeniem dołączonej do opakowania rękawicy odpornej na ciepło i maty, które chronią dłonie i powierzchnie podczas użytkowania.

Port ładowania na spodzie bezprzewodowej gorącej szczotki BaByliss 900

(Zdjęcie: LaComparacion)

Żywotność baterii

BaByliss twierdzi, że bateria Cordless Hot Brush 9000 wystarcza na 40 minut między ładowaniami. Podczas okresu próbnego często używaliśmy gorącej szczotki i okazało się, że udało nam się ułożyć włosy cztery razy i wykonać kilka poprawek, zanim trzeba było ją naładować.

Pełne naładowanie baterii zajęło około trzech godzin. Zwróć uwagę, że ta gorąca szczotka zawiera również wygodną funkcję automatycznego wyłączania, która zapewnia, że ​​jeśli nie użyjesz gorącej szczotki przez pięć minut, przejdzie ona w tryb gotowości i obniży temperaturę do 120°C, aby zachować żywotność. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania, aby wybudzić golarkę z trybu uśpienia. Byliśmy jednak rozczarowani, że nie było wyraźnego wskaźnika żywotności baterii. Zamiast tego musieliśmy polegać na diodzie LED otaczającej przycisk zasilania, która migała na czerwono, żółto lub zielono, aby zmierzyć żywotność baterii.

Czy powinienem kupić bezprzewodową gorącą szczotkę BaByliss 9000?

Kup, jeśli...

Nie kupuj, jeśli...

Pierwsza recenzja: grudzień 2021 r

NAJLEPSZE OFERTY DNIA