Niezależnie od Twoich potrzeb związanych z oglądaniem, ASUS ma dla Ciebie nowy monitor OLED

Niezależnie od Twoich potrzeb związanych z oglądaniem, ASUS ma dla Ciebie nowy monitor OLED

Ostatecznie każdy komputer musi wyświetlać wszystko, co robisz na ekranie, a Twoje wrażenia z pracy z tym komputerem będą zależały od jakości monitora. Chociaż istnieje wiele różnych paneli wyświetlaczy, OLED wyróżnia się jako jedna z najbardziej wydajnych technologii paneli na rynku, a firma ASUS oferuje pełną gamę monitorów OLED, które zapewniają wysoką jakość obrazu niezależnie od tego, co robisz.

Dla graczy ASUS ma parę gamingowych monitorów ROG Swift OLED, które zapewniają wrażenia na wyższym poziomie, o których szybko nie zapomnisz. Dla projektantów firma ASUS oferuje model ProArt zaprojektowany z myślą o niezawodnych obrazach. A dla tych, którzy chcą zabrać ze sobą dobroć OLED, ASUS oferuje parę przenośnych monitorów ZenScreen.

Gamingowy monitor ASUS ROG Swift OLED

(Kredyt obrazu: ASUS)

Gracze się cieszą

W grach niewiele rzeczy ma większe znaczenie niż przejrzystość wizualna wynikająca z wysokich rozdzielczości i dużych prędkości. ASUS ROG Swift OLED PG42UQ (Otwiera się w nowej karcie) i ASUS ROG Swift OLED PG48UQ (Otwiera się w nowej karcie) zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jedno i drugie. Oba monitory charakteryzują się wyraźną rozdzielczością 4K UltraHD, co zapewnia wyrazistość każdego szczegółu. Każdy może osiągnąć częstotliwość odświeżania 138 Hz i zapewniać HDMI 2.1 dla 4K/120 Hz dla Xbox Series X i PS5, zapewniając płynne efekty wizualne w grach, niezależnie od tego, czy grasz w relaksującą grę fabularną, czy też szukasz złota w intensywnej grze e-sportowej.

Ta prędkość może wydawać się niska, gdy mówimy o monitorach 240 Hz i 360 Hz dostępnych na rynku, ale OLED ma tę zaletę, że jego piksele mogą niezawodnie zmieniać kolor w 0,1 ms. Tam, gdzie nawet monitory 360 Hz mogą pozostawiać widmowe ślady za szybko poruszającymi się obrazami, panele OLED w monitorach ASUS ROG Swift OLED będą wyświetlać ostre obrazy poruszające się po ekranie.

ASUS oferuje również dodatkowe funkcje gamingowe, takie jak kompatybilność z G-Sync, koncentrator USB do podłączania urządzeń peryferyjnych, a nawet gniazdo statywu do łatwego montażu kamery internetowej w celu stworzenia najlepszej konfiguracji do strumieniowego przesyłania gier.

Ekran ASUS ProArt OLED PA32DC

(Kredyt obrazu: ASUS)

Piksele, na które możesz liczyć

Monitor ASUS ProArt OLED PA32DC (otwiera się w nowej karcie) zapewnia projektantom monitor, na którym mogą bezbłędnie pracować, z wieloma opcjami podstawki i dołączoną osłoną zapewniającą bezproblemową ergonomię i obrazowanie. Dzięki 31,5-calowemu ekranowi i rozdzielczości 4K UHD klarowność wizualna jest niewiarygodnie wysoka. Być może najważniejsze jest to, że ten ekran ma precyzyjnie kontrolowany kolor. ProArt jest skalibrowany do wyświetlania 99% przestrzeni kolorów DCI-P3 i oferuje dokładność odwzorowania kolorów z wartością deltaE mniejszą niż 1, dzięki czemu wszelkie zmiany kolorów są niezauważalne gołym okiem. Ma nawet wbudowany zmotoryzowany kolorymetr do kalibracji. Natywny 10-bitowy panel wyświetlacza osiąga swój zasięg dzięki panelowi OLED z paskami RGB, wykorzystując pojedyncze subpiksele OLED w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim.

Ten monitor został zaprojektowany tak, aby wyświetlać dokładnie to, co próbujesz wyświetlić, niezależnie od tego, czy jest to czysta czerń, czy bogate kolory. Jest gotowy do edycji wideo HDR, może zapewnić imponujący współczynnik kontrastu 1,000,000 1 XNUMX:XNUMX i nie będzie miał niepożądanego rozmycia ruchu dzięki ultraszybkiemu czasowi reakcji pikseli technologii OLED.

Przenośny monitor ASUS ZenScreen OLED MQ16AH

(Kredyt obrazu: ASUS)

Korzyści z OLED w podróży

Możesz cieszyć się zaletami OLED w podróży z 16-calowym ASUS ZenScreen OLED MQ16AH (Otwiera się w nowej karcie) lub 13-calowym ASUS ZenScreen OLED MQ13AH (Otwiera się w nowej karcie). Możesz ich używać jako przedłużenia ekranu monitora lub używać ich całkowicie zamiast ekranu monitora. Dzięki wspaniałemu obrazowi Full HD otrzymujesz ostre, wysokiej jakości miejsce do pracy w podróży.

Monitory mają ogromną gamę kolorów pokrywającą 100% przestrzeni kolorów DCI-P3 i zapewniają dokładność kolorów z deltaE poniżej 2. Jest to jakość, na której projektanci mogą polegać, gdy nie wiedzą. Mientras tanto, los jugadores pueden disfrutar de amapolas, obrazy HDR i tiempos de respuesta de pixels rapidos dondequiera que vayan con estos monitores.

Każdy z nich jest sprytnie przenośny, przy czym model 16-calowy waży zaledwie 650 gramów, a model 13-calowy zaledwie 490 gramów. ASUS zawiera również inteligentne nasadki, które działają jak stojaki do utrzymywania monitorów w pozycji pionowej, podczas gdy gwintowane gniazdo 1/4 cala na spodzie monitorów obsługuje statyw. Nawet opakowanie ma drugi cel, składając się, aby stać się przenośną osłoną monitora.

Kup:

PG42UQ (Otwiera się w nowej karcie) | PG48UQ (Otwiera się w nowej karcie) | PA32DC (otwiera się w nowej karcie) | MQ16AH (otwiera w nowej karcie) | MQ13AH (otwiera się w nowej karcie)