Carphone Warehouse dodaje Virgin Mobile do swojej listy płatnych miesięcznych ofert telefonicznych

Carphone Warehouse dodaje Virgin Mobile do swojej listy płatnych miesięcznych ofert telefonicznych

Carphone Warehouse, sprzedawca smartfonów, ofert sieciowych i wielu innych, właśnie zarejestrował się w płatnych ofertach miesięcznych Virgin Media, aby rozpocząć sprzedaż najlepszych ofert online i w sklepach.

Partnerstwa Carphone Warehouse i Virgin Media sprzedały już oferty sieciowe, ale teraz po raz pierwszy będziesz mieć dostęp do płatnych miesięcznych ofert. Od dzisiaj dostępna będzie szeroka gama telefonów premium w różnych opcjach miesięcznych opłat sieciowych.

Virgin Media korzysta z najszybciej rozwijającej się sieci 4G w Wielkiej Brytanii EE, co oznacza, że ​​masz zagwarantowany dostęp do najwyższych prędkości. Ponadto korzystasz z elastycznych pakietów, które oferują transfer danych, bezpłatne dane w WhatsApp, Facebook Messenger i Twitter, a wszystko to połączone z tym ultraszybkim 4G.

To, jak mówi Carphone Warehouse, jest średnio szybsze niż Vodafone, O2, Sky i Three. Oczywiście możesz chcieć czegoś więcej, co oferują te sieci, w takim przypadku sprawdź tylko nasze najlepsze oferty SIM.

Ponieważ miesięczne oferty Virgin Media Pay są teraz dostępne w Carphone Warehouse, możesz ich również oczekiwać na innych platformach firmy, w tym Mobiles.co.uk i e2save.

Andrew Wilson, dyrektor ds. zaopatrzenia w sprzęt i łączności w Carphone Warehouse, powiedział: „Rozszerzenie naszej długoterminowej współpracy z Virgin Media o miesięczne plany telefoniczne jest pozytywnym krokiem dla Carphone Warehouse i naszych klientów, dając naszym klientom większy wybór i więcej sposobów na oszczędzaj pieniądze. Nowa oferta abonamentowa poszerza szeroki zakres dostępnych stawek telefonicznych i opcji płatności."