Konsola Halo Infinite Xbox Series X to monolit o tematyce kosmicznej: jak go zdobyć

Konsola Halo Infinite Xbox Series X to monolit o tematyce kosmicznej: jak go zdobyć
Prezentacja Gamescom 2021 w końcu ujawniła datę premiery Halo Infinite, ale to nie wszystko: pojawi się również limitowana edycja konsoli i kontrolera Halo Infinite Xbox Series X, a zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne. Jeśli masz już system, jest też kontroler bezprzewodowy Xbox Elite inspirowany grą Master Chief, który również jest dostępny w przedsprzedaży. Zamówienie w przedsprzedaży na konsolę jest dostępne w sklepie Microsoft Xbox Store za 549 EUR / 479 GBP (około 755 USD), a zamówienia w przedsprzedaży mają wkrótce rozpocząć się u innych sprzedawców detalicznych. Sama konsola ubiera Xbox Series X w skórkę z motywem Halo; przepraszam, nie widać ani grama zielonego Master Chiefa, ale fani serii docenią geometryczną szarość i czerń. nieco więcej USMC, konsola „czarnej lodówki” bardziej przypomina jesienną ostoję. Górna część konsoli ma fajny efekt pola gwiazd, więc może bardziej przypomina oglądanie z kokpitu. Ciekawe opcje tutaj. Starszy dyrektor ds. marketingu Xbox, Josh Munsee, najpierw zamieścił wiadomość na Twitterze, a następnie oficjalny tweet z linkiem do zamówienia w przedsprzedaży:

Legendarne 20 lat ze 117. Przedstawiamy Xbox Series X @Halo Infinite Limited Edition. Zamów w przedsprzedaży już dziś: https://t.co/Lw3KEYkHho | #XboxGC #OpeningNightLive pic.twitter.com/0XVi4FCLMY 25 sierpnia 2021 Zobacz więcej Kontroler Xbox Series X z limitowanej edycji również otrzymuje własną skórkę, z tym samym jasnoszarym i czarnym wyglądem ze złotymi krawędziami. Munsee potwierdził w kolejnym tweecie, że fani nie będą mogli kupić go osobno, więc sposobem na zdobycie nowego jest zamówienie konsoli z limitowanej edycji.

Mando Xbox Halo Infinite

(Zdjęcie: Microsoft)

Master Chief ma swojego własnego kontrolera.

Dla tych fanów, którzy desperacko potrzebują posmakować Halo na swoich gamepadach, kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 – Halo Infinite Limited Edition (ugh) jest dostępny do zamówienia w przedsprzedaży tutaj w cenie 199 USD/. Te kontrolery są wzorowane na Master Chiefie, z charakterystycznym zielonym logo Spartan na drążkach i pokrętłach, a uchwyty są owinięte na czarno, z odrobiną złota Mjolnir-zbroja-hełm-przyłbica na padzie kierunkowym. < p lang="pl" dir="ltr">Zbroja przygotowuje cię do bitwy. Twój umysł jest tym, co sprawia, że ​​walczysz. Zamów w przedsprzedaży kontroler bezprzewodowy @Halo Infinite Xbox Elite Series 2: https://t.co/B3lDVGEmwL | #XboxGC #OpeningNightLive pic.twitter.com/GGmk0eJDHs 25 sierpnia 2021 Zobacz Więcej szczegółów na temat konsoli nadchodzi szybko: Munsee napisał na Twitterze w kontynuacji, że „strony zamówień w przedsprzedaży będą rosły tak szybko, jak partnerzy detaliczni będą mogli je tam dostarczyć”. Nie jest jasne, ile akcji będą mieli pod ręką, ale biorąc pod uwagę pierwszy tweet Munsee, że oferta „będzie OGRANICZONA”, mam nadzieję, że fani ją zobaczą.