Sprawa Jedi Star Wars: Falling Order: Zaoszczędź 20 euro na tej ofercie Walmart w Cyberponiedziałek

Sprawa Jedi Star Wars: Falling Order: Zaoszczędź 20 euro na tej ofercie Walmart w Cyberponiedziałek
Po latach spędzonych w dziczy, Star Wars Jedi: Fallen Order jest pierwszą dużą grą Star Wars od około dziesięciu lat. Obecnie Walmart oferuje edycję deluxe ze zniżką 20 USD w ramach oferty Cyber ​​Monday, obniżając cenę do 49.99 USD, czyli nawet mniej niż cena detaliczna. wersji standardowej. (Nie jesteś w USA? Przejrzyj oferty Jedi: Fallen Orders, gdziekolwiek jesteś.) Dzięki tej edycji otrzymujesz ekskluzywną zawartość do pobrania - są to głównie przedmioty kosmetyczne dla twojego statku, miecza świetlnego i droida w grze, ale są to miłe dodatki, które są częścią obniżonej ceny. Akcja Jedi: Fallen Order rozgrywa się pomiędzy III i IV epizodem trylogii Gwiezdne Wojny i sprawia wrażenie łagodniejszej wersji Dark Souls z mieczami świetlnymi i większą ilością platformówek. Pojawiła się dopiero w zeszłym miesiącu, więc każda oferta, jaką możesz teraz znaleźć, jest dobra. Pobierz tutaj:

Star Wars Jedi: Upadły Zakon | PS4 | 69 € 49.99 € i Walmart
Odkryj nową historię z Gwiezdnych Wojen po Jedi Purge w Epizodzie III, kiedy wyjęty spod prawa Jedi wychodzi z ukrycia, by zaatakować nowe Imperium. Gra zawiera ekskluzywne przedmioty bonusowe w Walmart, a zniżka w wysokości 20 euro obowiązuje do 6 grudnia. Zobacz ofertę

<p class="vanilla-image-block"> Star Wars Jedi: Upadły zakon | Xbox One | 69 € 49.99 € w Walmarcie
Odkryj nową historię z Gwiezdnych Wojen po Jedi Purge w Epizodzie III, kiedy wyjęty spod prawa Jedi wychodzi z ukrycia, by zaatakować nowe Imperium. Gra zawiera ekskluzywne przedmioty bonusowe w Walmart, a zniżka w wysokości 20 euro obowiązuje do 6 grudnia. Zobacz ofertę Ta oferta kończy się 6 grudnia. Masz więc kilka dni na podjęcie decyzji, czy chcesz stracić 50 € na nową grę. To powiedziawszy, zawsze istnieje szansa, że ​​się sprzeda, więc chwyć go, jeśli masz na to ochotę. Sprawdź także naszą listę filmów z serii Gwiezdne Wojny i umieść swoją grę pomiędzy pre-sequelem a oryginalną trylogią. Jeśli chcesz zaoszczędzić na Jedi: Fallen Order tam, gdzie się znajdujesz, sprawdź poniższą tabelę porównawczą cen, aby uzyskać więcej informacji. Odkryj najczęściej proponowane oferty na Cyberponiedziałek od najlepszych sprzedawców: