Którą ofertę Adobe na Czarny Piątek powinieneś wykupić w 2021 roku?

Którą ofertę Adobe na Czarny Piątek powinieneś wykupić w 2021 roku? Jeśli chodzi o Adobe, Czarny Piątek to dobry moment na szukanie okazji, jeśli w końcu chcesz wypróbować Photoshopa lub inną aplikację Creative Cloud. Dzięki tegorocznemu naciskowi firmy, aby upewnić się, że jej aplikacje będą działać z komputerami Mac M1 firmy Apple, nie ma lepszego czasu, aby zobaczyć, jakie oferty może mieć Adobe. W poprzednich latach oferowane były członkostwa Creative Cloud sięgające czterdziestu procent. Jeśli szukasz XNUMX EUR / XNUMX EUR / XNUMX USD za roczną subskrypcję, może to być również ogromna zniżka na Cyberponiedziałek, szczególnie jeśli chcesz wykorzystać kontynuację w projekcie lub projekcie . Ale może być mnóstwo ofert, które mogą Cię zainteresować, ale nie wiesz, którą wybrać. Mając to na uwadze, przedstawiamy kilka ofert, na które natrafiliśmy w ostatnim czasie i takie, na które na wszelki wypadek warto zwrócić uwagę.

Jakie oferty najczęściej się pojawiają?

Adobe Photoshop działający na MacBooku Pro 2021

(Źródło zdjęcia: LaComparacion) Możliwość oszczędzania na nadchodzących planach może mieć duże znaczenie na dłuższą metę, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się dodać do swojego przepływu pracy Photoshop, Lightroom lub inne aplikacje Adobe. Wraz z ulepszeniami wprowadzonymi przez firmę Adobe w nowych MacBookach Apple, a także pojawieniem się programu Photoshop na stronie internetowej, wydaje się, że ta subskrypcja jest bardziej uzasadniona, jeśli nadal masz wątpliwości.

Plan studencki Adobe

Chociaż istnieje oferta studencka, która pozwala użytkownikom zaoszczędzić ponad 3% na członkostwie Creative Cloud, wcześniej istniały oferty z okazji Czarnego Piątku, które oferowały miesięczne rabaty do XNUMX% i roczne rabaty do XNUMX%. Roczna subskrypcja w wysokości XNUMX EUR/XNUMX EUR/XNUMX USD może spowodować ogromny uszczerbek na Twoim koncie rozliczeniowym, podczas gdy miesięczna opłata w wysokości XNUMX EUR/XNUMX EUR i dziewięćdziesiąt dziewięć/AU siedemdziesiąt sześć i osiemdziesiąt osiem EUR może wynieść tyle samo jako „umowę na iPhone’a Thirteen Pro na XNUMX lata”.

Plan fotograficzny Adobe

Ten plan oferuje programy Photoshop, Lightroom i dwadzieścia GB miejsca w chmurze za 999 EUR / 999 EUR / 999 USD miesięcznie. Jeśli chcesz edytować tylko zdjęcia i tylko zdjęcia, jest to idealny plan do tego. W zeszłym roku z okazji Czarnego Piątku plan ten miał 16% zniżki w stosunku do poprzedniej ceny, więc w nadchodzących tygodniach mogliśmy zobaczyć coś podobnego od Adobe.

Zaplanuj Adobe Creative Cloud

Najpopularniejszy plan, na który decyduje się wiele osób, w którym zawarta jest każda niezbędna aplikacja Adobe. Za cenę 52,99 EUR/49,99 EUR/76,99 USD miesięcznie będziesz mógł korzystać z aplikacji na komputerze Mac, komputerze i iPadzie, jeśli chcesz. Wszystkie aplikacje można pobrać i zaktualizować z głównej aplikacji Creative Cloud, dzięki czemu możesz wybrać, które aplikacje chcesz instalować w określonych godzinach.

Czy subskrypcje są nową normalnością?

Był czas, kiedy można było kupić Photoshopa za opłatą i używać go tyle razy, ile chcesz w tej konkretnej wersji, zanim ogłoszono nową. Jednak w miarę jak urządzenia stawały się coraz potężniejsze, a możliwość posiadania więcej niż jednego urządzenia stała się atrakcyjna, istniał powód, dla którego firma Adobe zastępowała jednorazowe płatności subskrypcjami. Microsoft był jedną z pierwszych osób, które zrobiły to w Office 365 i obecnie jest to powszechna funkcja. Apple z iCloud i innymi usługami, a także Microsoft i Game Pass i nie tylko. Adobe oferuje jednak nie tylko jeden plan. Dostępnych jest wiele planów, które lepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Prawdopodobnie wybiorę pakiet fotograficzny, który oferuje Photoshop, Lightroom i 20 GB przestrzeni dyskowej w chmurze za 999 euro/999 euro/999 dolarów australijskich, pakiet Dreamweaver za 1999 euro/1999 euro / 1999 dolarów australijskich. Nie jesteśmy daleko od zobaczenia, co Adobe zaoferuje na weekend z okazji Czarnego Piątku. Jeśli jednak niedawno zaktualizowałeś swój komputer lub Mac i chcesz w pełni korzystać z aplikacji Adobe, będziesz w doskonałej sytuacji, gdy zostaną ogłoszone oferty, które pomogą Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy. Najlepsze oferty Adobe Creative Cloud już teraz