Hiszpańska rewolucja w skuterach elektrycznych

Hiszpańska rewolucja w skuterach elektrycznych Te skutery elektryczne są jednym z kluczy do przyszłości mobilności w miastach. Dlatego korzystanie z tego środka transportu w większości miast reprezentuje hiszpańską rewolucję od czasu sprzedaż motocykli elektrycznych rośnie czterokrotnie każdego roku, a także znajduje się w fazie stopniowego i niepowstrzymanego przechodzenia na bardziej ekologiczne środki transportu. Cechą szczególną hulajnóg elektrycznych jest to nie emitują toksycznych gazów, są ładowane w konwencjonalnym gniazdku domowym i nie generują hałasu. Włączenie elektrycznych samochodów i motocykli do miast takich jak Malaga, Barcelona, ​​Madryt czy Sewilla spotkało się z niezrównanym przyjęciem ze strony użytkowników i oczekuje się, że ich wykorzystanie będzie rosło. Ten środek transportu jest najbardziej ekologiczny, co ma na celu lepszy wkład w planetę.

Jakie są najlepsze marki skuterów elektrycznych?

Dzięki popularności skuterów elektrycznych, duże firmy poświęciły się wypuszczaniu własnych modeli w ramach Celów Zrównoważonego Rozwoju. Hiszpania, jako jeden z pierwszych krajów korzystających z tego środka transportu, ma ważne uznane marki, które wdrożyły największe wykorzystanie motocykli elektrycznych, choć pozwoliły również na włączenie marek chińskich. W każdym razie poznaj najlepsze marki skuterów elektrycznych.

1. E-brat

dla elektryczne motocykle e-broh postawił na styl vintage, ale z wyrafinowaną instalacją elektryczną zarówno do hulajnogi, jak i maxi hulajnogi elektrycznej. Z kolei nagie modele mają wzór z elektrycznym sercem. Ideą tej marki jest zapewnienie Hulajnogom prostego i praktycznego systemu. Ebroh wyróżnia się doskonałą opcją mobilności ze względu na powagę projektu, który zrodził się w firmie z siedzibą w Barcelonie. Hulajnogi Ebroh są dostępne dla każdego, dzięki swojej niskiej cenie. Ich modele mają geometrię i wymiary motocykli średniej pojemności. Ich zachowanie, prezentacje i autonomia są tym, czego potrzebujesz na cały dzień. Na przykład jego zachowanie jest dynamiczne, bez hałasu, bez szkodliwych gazów.

2. Cisza

Te Wycisz motocykle elektryczne mają za swój główny cel poprawić jakość życia swoich użytkowników i miast, w których działają. Jest to firma z siedzibą w Saragossie, która opracowuje i projektuje wysokiej jakości hulajnogi z dużym, wyrafinowanym układem elektrycznym. Na rynku można znaleźć różne tryby wysokiej jakości i łatwe do ładowania. Marka ta wyróżnia się dbałością o środowisko poprzez nowoczesne projekty odpowiednie dla osób o różnym statusie. Warto dodać, że jest to pierwsza europejska marka, która obejmuje w swojej ofercie motocykle elektryczne Silence s01 Basic i Silence s01 Plus unikalny system subskrypcji baterii, który ułatwia użytkownikowi regularne ładowanie.

3. Wostok

Oferują z Bilbao Motocykle elektryczne Wostok4 z baterią o szybszym czasie ładowania. Są w 100% gotowe w zaledwie 3.5 godziny, oprócz tego, że jest najlżejszy. Zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować podróżowanie w miastach, osiągając zasięg 65 km z drugim przenośnym akumulatorem. To sprawia, że ​​są dobrą opcją mobilności, podobnie jak większość hulajnóg używanych w Hiszpanii. Estetyka Vostoka jest nowoczesna i oryginalna, ale jednocześnie oferuje możliwości dostosowywania, ponieważ użytkownik może wybierać pomiędzy różnymi częściami wymiennymi. Posiada również dwa tryby jazdy, Eco i Max, które pomogą Ci wydobyć pełny potencjał i osiągi z kompaktowego silnika o niskim zużyciu paliwa.