Dragon's Dogma 2 jest już oficjalna i możesz to uczcić, kupując grę OG po okazyjnej cenie

Dragon's Dogma 2 jest już oficjalna i możesz to uczcić, kupując grę OG po okazyjnej cenie

Capcom spełnił marzenia, ogłaszając Dragon's Dogma 2. Czyje marzenia? Kopalnia. A teraz wyświadczę ci przysługę.

Hideaki Itsuno, reżyser Dragon’s Dogma, przekazał wiadomość pod koniec 10-letniej transmisji na żywo Dragon’s Dogma (otwiera się w nowej karcie). Zespół zdjął bluzy, by odsłonić pasujące koszulki z nowym logo Dragon's Dogma 2. Jestem prawie pewien, że słyszałem też śpiew aniołów, ale może to tylko moja wyobraźnia.

Pierwsza gra wyszła w 2012 roku i była po prostu niesamowita. System pionków był niesamowity i mogłem tu siedzieć i zachwycać się grą przez cały dzień. Ale teraz możesz w to zagrać i zobaczyć na własne oczy za mniej niż pięć dolarów. Jest tak tanio na PC i konsolach, a powinieneś wiedzieć, czego ci brakowało, planując sequel.

(* 2 *)Logo Dragon’s Dogma 2

(Zdjęcie: Capcom)

Zabierz kultowego klasyka na lot

Dragon's Dogma: Dark Arisen to ponownie wydana wersja gry, która zawiera mnóstwo dodatkowej zawartości. Została przeniesiona na PS4 i Xbox One, więc możesz ją pobrać ze sklepu na swojej konsoli już teraz lub na Steamie. Zobaczcie, jak szalone są te ceny:

Jedyną wadą Dragon's Dogma w tamtym czasie był brak współpracy. Pionki są świetne, a system niesamowicie zabawny. Wysłanie ich na własne przygody w celu uzyskania pomocnych wskazówek lub znalezienia kogoś do zwerbowania dodaje grze zupełnie nowy poziom. Ale to nie to samo, co zabawa z prawdziwymi ludźmi.

Dlatego premiera gry MMO Dragon’s Dogma Online wyłącznie w Japonii okazała się prawdziwą klapą. Ale gra została zamknięta w 2019 roku z powodu małej liczby graczy, więc po tym nie byłem tak zazdrosny.

Zasadniczo czekaliśmy dekadę na kontynuację tutaj, na zachodzie. Mieliśmy nadzieję, że podczas transmisji usłyszymy jakieś wieści o Dragon's Dogma 2, więc to ogłoszenie zrobiło mój tydzień. A cena oryginalnej gry w tej chwili sprawiła, że ​​jest jeszcze przyjemniejsza. W tej cenie powiedziałbym, że wystarczy go kupić. To mniej niż cena kawy, a jeśli ci się nie podoba, możesz dać mi znać w mediach społecznościowych, a powiem ci, dlaczego się mylisz.