Dzięki karcie podarunkowej Disney Plus możesz zagwarantować rok pełen magii dla tej wyjątkowej osoby. Zapewnia 12-miesięczną subskrypcję platformy streamingowej Disney Plus, jeden z najpopularniejszych serwisów VOD, którego biblioteka treści jest pełna.

Dołącz teraz do Disney Plus

Logo Disney Plus

(Zdjęcie: Disney)

Chcesz zasubskrybować usługę przesyłania strumieniowego House of Mouse? Oglądaj filmy Pixar, oryginały Disney Plus, a także filmy dokumentalne z The Simpsons i National Geographic.
Pakiety Disney Plus: 7.99 USD / 7.99 EUR / 11.99 USD miesięcznie lub 79.99 USD / 79.90 EUR / 119.99 USD rocznie
Wyłącznie dla klientów z USA: Kup Disney Plus, Hulu i ESPN+ razem za 13.99 USD miesięcznie.

Zarejestruj się w Disney Plus już dziś i oszczędzaj na pakietach rocznych

Odkryj kultowe filmy animowane (Toy Story, The Lion King), hity Marvela (Avengers: Endgame), całą sagę Gwiezdnych Wojen. Istnieje również rosnąca lista ekscytujących oryginalnych programów, takich jak WandaVision i The Falcon and the Winter Soldier, a także 31 pełnych sezonów The Simpsons.

Ponadto, jeśli zaoszczędziłeś zakupy w prezencie do ostatniej chwili, zostaną one powitane bardziej ciepło niż czekoladki na stacjach benzynowych i żeton na książkę o wartości 20 euro.

Oto, jak kupić i wysłać kartę podarunkową Disney Plus (nawet bez wychodzenia z domu), ile zapłacisz oraz wszelkie warunki, które mogą uniemożliwić odbiorcy aktywację subskrypcji podarunkowej.

Czy Disney Plus ma karty podarunkowe?

Tak, chociaż są one dokładniej określane jako „subskrypcje w prezencie”, ponieważ odbiorca otrzymuje e-mailem cyfrowy kod, który po zrealizowaniu daje im pełny rok dostępu do Disney Plus. Więc zamiast doładowywać fizyczną kartę stałą kwotą gotówki, aktywuj roczny płatny abonament online. (Jeśli chcesz mieć prawdziwą kartę podarunkową, są one dostępne w sklepach Disneya i parkach rozrywki w Stanach Zjednoczonych).

Wygodnie jest kupić roczną subskrypcję prezentową na stronie Disney Plus. Zamiast tego nie można oddać jednego miesiąca lub sześciu miesięcy. Ale w ten sposób uratujesz ukochaną osobę lub siebie, jeśli normalnie opłacasz rachunek, ok 15% na zmiennym abonamencie miesięcznym. Nie tylko to, ale każde konto może być dzielone z maksymalnie czterema innymi osobami, więc łatwo jest szerzyć radość Disney Plus.

Jednak jest kilka ostrzeżeń, o których warto wspomnieć przed zwróceniem subskrybentów do wszystkich osób w Twojej książce adresowej. Karty podarunkowe Disney Plus są obecnie dostępne tylko w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, Francji i Niemczechi można go kupić tylko dla kogoś, kto mieszka w tym samym kraju co Ty. Odbiorca nie możesz posiadać aktywnego konta Disney Plus i musisz mieć ukończone 18 lat.

Możesz przeczytać więcej o cenach i pakietach Disney Plus, w tym o tym, jak wypada on w porównaniu z innymi usługami przesyłania strumieniowego.

Karta podarunkowa Disney Plus

(Zdjęcie: dzięki uprzejmości Disneya)

Jak wysłać komuś kartę podarunkową Disney Plus?

Spełnienie czyjegoś marzenia o streamingu jest łatwe. Wystarczy wykonać poniższe czynności:

 • Kliknij ten link i wybierz „Podaruj rok”
 • Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
 • Wpisz imię i nazwisko oraz adres e-mail odbiorcy, a także datę, w której chcesz wysłać mu prenumeratę (na przykład urodziny, datę ukończenia szkoły)
 • Dodaj dane swojej karty kredytowej lub PayPal
 • Potwierdź zakup. Twoje konto zostanie obciążone natychmiast

Gdy szczęśliwy odbiorca otrzyma wiadomość e-mail, musisz odwiedzić ten adres, aby skorzystać z subskrypcji podarunkowej i ręcznie wprowadzić kod podany w wiadomości e-mail.

Łatwe. Teraz mogą usiąść wygodnie i cieszyć się bezprecedensową 12-miesięczną rozrywką Disney Plus., Wszystko dzięki Tobie. A jeśli pod koniec roku nadal im się spodoba, mogą odnowić członkostwo, wprowadzając dane swojej karty kredytowej.

Ile kosztuje karta podarunkowa Disney Plus?

Karta podarunkowa Disney Plus kosztuje tyle samo, co roczne członkostwo. Ceny są podane poniżej i różnią się w zależności od regionu, w którym mieszkasz:

 • Ameryka 79.99 USD $
 • Wielka Brytania 79.90 GBP
 • Australia 119,99 zł
 • Kanada 119.99 USD
 • Francja 89,90 € EUR
 • Niemcy 89,90 € EUR

W tej chwili są to jedyne kraje, w których można kupić subskrypcję podarunkową Disney Plus.

Co się stanie, jeśli dam kartę podarunkową Disney Plus osobie, która jest już subskrybentem?

To nie jest idealne. Zgodnie z regulaminem, tylko nowi subskrybenci Disney Plus mogą korzystać z oferowanej im subskrypcji Disney Plus.

Niemniej jednak! Jeśli otrzymałeś roczną usługę VOD od rodziny lub znajomych, ale już płacisz za Disney Plus co miesiąc lub co rok, anuluj swoją obecną subskrypcję. Kiedy będziesz gotowy, będziesz mógł użyć cyfrowego kodu subskrypcji i skorzystać z bezpłatnej 12-miesięcznej subskrypcji.

Najlepsze oferty dnia Disney +

[bestseller Amazona=»Disney Plus»]