Australijska cena Xbox Series X i S potwierdzona i jest zaskakująco przystępna

Australijska cena Xbox Series X i S potwierdzona i jest zaskakująco przystępna

Microsoft oficjalnie ujawnił ceny i dostępność swoich nadchodzących konsol Xbox Series S i Xbox Series X w Australii i Nowej Zelandii i są one zaskakująco przystępne cenowo. Jak ujawniło oficjalne konto Xbox ANZ na Twitterze, cena została ustalona na 499 AUD / 549 NZ za serię S i 749 AUD / 799 NZ za mocniejszą serię X, przy czym ta ostatnia jest tańsza niż wielu oczekiwało. . Obie konsole Microsoft nowej generacji będą dostępne w przedsprzedaży od 22 września i zostaną uruchomione lokalnie 10 listopada, tego samego dnia co w Stanach Zjednoczonych.

Oto tweet… Xbox Series X: 749 € / 799 € (sugerowana cena detaliczna) Xbox Series S: 499 € / 549 € (sugerowana cena detaliczna) Data premiery: 10 listopada Zamawianie w przedsprzedaży rozpocznie się 22 września: https://t .co/TL11A4LJYn | #PowerYourDreams pic.twitter.com/CHvmqSfIF6 9 września 2020 r

Seria S i X trafią do Xbox All Access

Oprócz ogłoszenia cen detalicznych Xbox Series S i Series X, Microsoft ujawnił również australijskie ceny każdej konsoli w ramach programu Xbox All Access. Oznacza to, że użytkownicy mogą zarejestrować się w wybranej przez siebie konsoli Xbox, a także Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold za stałą miesięczną opłatę (z umową na 24 miesiące) i bez opłat z góry. Od 10 listopada Xbox Series S będzie dostępny za pośrednictwem usługi Xbox All Access za jedyne 33 AUD/39 NZD miesięcznie przez 24 miesiące, a opcje Xbox Series X będą dostępne od 46 AUD/52 NZD miesięcznie przez 24 miesiące. 24 miesiące. Jak wspomniano powyżej, subskrypcja Xbox All Access obejmuje Xbox Game Pass Ultimate, który zapewnia nieograniczony dostęp do ponad stu gier (w tym tytułów dostępnych wyłącznie na Xbox) na PC i konsole Xbox. Ponadto abonenci, którzy zdecydują się na Series S lub Series X, będą mieli również dostęp do EA Play, która zapewnia ogromną bibliotekę najlepszych tytułów EA, a także wczesny dostęp do nowych gier EA, zanim zostaną one wydane. Uzyskaj najlepsze oferty Xbox Series X, zanim ktokolwiek inny! Prześlemy Ci szczegóły zamówienia w przedsprzedaży i najlepsze oferty Xbox Series X, gdy tylko będą dostępne. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji na temat innych odpowiednich produktów Techradar i przyszłych marek. Prześlij mi szczegółowe informacje na temat innych odpowiednich produktów innych firm. Żadnego spamu, obiecuję. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, a my nigdy nie udostępnimy Twoich danych bez Twojej zgody.