7 wskazówek, jak zostać profesjonalnym graczem w remika
Czy wszystkie twoje umiejętności są na poziomie gry w remika online? Ta gra oparta na umiejętnościach jest jedną z naszych ulubionych gier, w którą gramy jako hobby i którą rozwijamy od pokoleń. Najlepszym sposobem na zostanie profesjonalistą w remika jest granie częściej. Jest to gra, którą można doskonalić poprzez praktykę i jest na to wiele sposobów, teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Remik online stał się czymś teraz, gdy pojawiło się wiele platform, które dają graczom możliwość grania w gry karciane za darmo.. Z tego powodu ludzie mają łatwiejszy dostęp do gry w remika, a to nie zmusza ich już do siedzenia w jednym miejscu do gry. Gracze poprawili się w remiku, jeśli chcesz zwiększyć swój poziom, oto siedem wskazówek, jak zostać profesjonalnym graczem w remika.

1. Zwróć uwagę na następną grę

Dotyczy to prawie wszystkiego w życiu, nawet grania w remika. Bardzo ważne jest, aby gracz czuł się komfortowo i skupił się na grze. Pomaga to graczowi w dalszej części gry, gdy konkurencja się zbliża. Dlatego najlepszym sposobem na rozpoczęcie gry jest skupienie się i znajomość wszystkich zasad.

2. Staraj się najpierw robić czyste sekwencje

Czysta sekwencja to sekwencja zawierająca trzy lub więcej kart tego samego koloru. Zwróć uwagę, że ta sekwencja nie może być tworzona za pomocą symbolu wieloznacznego, ponieważ zostałaby uznana za nieczystą sekwencję. Jest jednak jeden wyjątek, o którym większość ludzi nie zdaje sobie sprawy. Jokera można użyć do stworzenia serii, jeśli zostanie użyty z odpowiednią wartością.

Uzyskanie najpierw czystej sekwencji pomoże graczowi przejść przez grę, jednocześnie dając mu wyobrażenie o ręce przeciwnika i grze, w którą gra.

3. Wcześnie pozbądź się kart z wysokimi punktami

Karty takie jak as, król, dama i służący są bardzo popularnymi kartami w grze, ale tylko wtedy, gdy są używane rozważnie.. Trzymanie tych kart ukrytych w kolejce i nie wyciąganie ich przedwcześnie zwiększa tylko twoje szanse na przegraną w meczu z największą liczbą punktów. Dlatego lepiej jest stworzyć sekwencję z kart o wysokiej wartości na początku gry lub je odrzucić.

4. Postaraj się zebrać karty na środku

Środkowe karty są mocno niedoceniane w remiku online. Są to jednak karty, które mogą zwiększyć szanse gracza na stworzenie układu. W związku z tym, jeśli graczowi uda się uzyskać 6, można go połączyć z 4 i 5, 5 i 7 lub 7 i 8.

5. Z wdziękiem używaj karty Joker.

Gracz musi być świadomy znaczenia jokera w remiku online. To dzika karta, która może odwrócić sytuację na twoją korzyść, jeśli zostanie mądrze użyta. To powiedziawszy, gracz musi znać serię, którą można stworzyć za pomocą karty Joker, a następnie starać się stworzyć serię, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

6. Bądź świadomy bycia złapanym

Łowienie ryb to technika używana przez graczy remika, aby przyciągnąć od przeciwnika kartę, której najbardziej potrzebują, aby skompletować swój zestaw.. Gracz musi brać pod uwagę karty, które odzyskuje w grze lub na partii. Daje to przeciwnikowi wyobrażenie o grze karcianej, której szukasz.

Zamiast tego, gdy gracz zostanie zainstalowany w grze, może użyć tej samej sztuczki, aby zdobyć karty potrzebne do ukończenia serii.

7. Wiedz, kiedy zakończyć grę.

Dobry remik wie, kiedy podwoić stawkę. Wyjście z gry bez wzięcia karty będzie kosztować 20 punktów, w przeciwieństwie do wyjścia po wybraniu karty, która zabiera 40 punktów.

Więc jeśli masz rękę, której nie można zagrać, niech tak będzie. Odtwórz następny.

Udostępnij to