(*7*) Watch 7 kosztuje dziś tylko 284 euro (otwiera się w nowej karcie) w zielonym kolorze na Amazon, absolutnie niesamowita oferta, która trafiła do sprzedawcy tuż przed corocznym wydarzeniem Amazon Prime Day.

Ta cena bije poprzedni rekord 45 USD, a co najważniejsze, jest otwarta dla wszystkich, nie tylko dla członków Prime, jak niektóre oferty przed Prime Day u sprzedawcy.

Największym minusem tej wspaniałej (*7*) oferty Watch 7 jest oczywiście to, że jest ona dostępna tylko w kolorze zielonym. Jeśli bardziej interesują Cię czarne, białe lub niebieskie kolory, dziś znajdziesz je w sprzedaży za 319 EUR (otwiera się w nowej karcie) na Amazon. Chociaż cena ta nie osiąga oszałamiających wyżyn koloru zielonego, nadal ustanawia rekord odpowiednio dla każdego koloru, bijąc poprzedni rekord w wysokości 10 euro.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz super tani zielony kolor, czy nieco droższy biały lub czarny, (*7*) Watch 7 to świetny zakup w tych cenach. Nie tylko ma fantastyczny ekran, który został ulepszony w porównaniu z poprzednimi iteracjami, ale potężny układ, EKG i monitor tlenu we krwi sprawiają, że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych smartwatchów. ja

Nadal jest dość drogi, ale gorąco polecamy go każdemu, kto szuka obecnie jednego z najlepszych smartwatchów na rynku.

Poza Stanami Zjednoczonymi? Sprawdź poniżej najlepsze (*7*) oferty zegarków w Twojej okolicy.

(*7*) Oglądaj 7 gorących wyprzedaży na Amazon

Najlepsze dzisiaj (*7*) Okazje w Twojej okolicy

Więcej wczesnych ofert Amazon Prime Day

Alex jest redaktorem ds. transakcji w Future PLC i kompletnym ekspertem w jednym: oszczędzaniu czytelnikom jak największej ilości pieniędzy przy jednoczesnym zapewnieniu im najlepszych produktów odpowiadających ich potrzebom. Zawsze pełen przydatnych informacji, praktycznego doświadczenia i oczywiście ofert, Alex pisał również dla innych najlepszych witryn, takich jak T3 i GameMe. W pracy znajdziesz go głównie zajmującego się komputerami, grami i doradzaniem ludziom, jak oszczędzać na planach telefonów komórkowych. Poza pracą znajdziesz go grającego na gitarze, oddając się swojej miłości do muzyki, lub na lokalnej siłowni wspinaczkowej, głównie wiszącej na skałach zbyt trudnych dla jego umiejętności.

Udostępnij to